April 23Apr 23 22 minutes ago, Frank Pembleton said:Njih imam i u komšiluku u Vojvodjanskoj (meni sve to Tošin bunar).Uzimao tamo single maltove...Pio još par puta u međuvremenu Đedovu rakiju. Ma odlična, odlična.
Create an account or sign in to comment