Jump to content
IGNORED

žestina


henrik larsson

Recommended Posts

Јел пио неко Meukow коњаке? На шта уопште личе коњаци који нису из фајнал фора (Хенеси, Мартел, Реми, Курвоазије), трошио неко? Има ли у БГ неког мало јачег (читај ХО) избора по радњама?

Link to comment
Јел пио неко Meukow коњаке? На шта уопште личе коњаци који нису из фајнал фора (Хенеси, Мартел, Реми, Курвоазије), трошио неко? Има ли у БГ неког мало јачег (читај ХО) избора по радњама?
Iz mog iskustva slabo...Po hepermarketima kako kad salbo nabavljaju novo a po manjim radnjama se ugradjuju bezobrazno, a nekako me strah od falsifikata....
Link to comment
  • 5 months later...

U poslednje vreme dosta trošim Fruktalov pelinkovac Prior:prior%20pelinkovec.jpgFino klizi i obavezno padne par čašica dnevno. Ima da se kupi u novom Merkatoru (i u Rodiću), i cena za bocu od 0,7l je dosta popularna, oko 450 rsd.

Edited by Willow
Link to comment
U poslednje vreme dosta trošim Fruktalov pelinkovac Prior:Fino klizi i obavezno padne par čašica dnevno. Ima da se kupi u novom Merkatoru (i u Rodiću), i cena za bocu od 0,7l je dosta popularna, oko 450 rsd.
Jeftiniji od subotičke hemije - na koju sam doduše oguglao. Taman mi ponestalo pelina, kupiću da probam, valjda je bolji od onog Badelovog sranja. Mada mi ni od Prokupca nije loš. Uopšte, pelinkovac volim da pijuckam jer mi je potrebno 2l da bi me u'vatilo.
Link to comment
Jeftiniji od subotičke hemije - na koju sam doduše oguglao. Taman mi ponestalo pelina, kupiću da probam, valjda je bolji od onog Badelovog sranja. Mada mi ni od Prokupca nije loš. Uopšte, pelinkovac volim da pijuckam jer mi je potrebno 2l da bi me u'vatilo.
BTW jel ima neki dobar?
Link to comment
Jel pio neko onaj grcki Oyzo iliti po naski Uzo? Ja do sad dvaput u zivotu i oba puta skoro pa tabla, mada je cinjenica da sam sabijao nezdravo...
brate mili, pa to (bas kao i turski raki -isti ukus) se pije onako...pomalo, pre ili posle klope...nije za lesenje. ima ukus medikamenta, ali ja volim da ga pijem stvarno.uzmi dinju i uspricaj uzo, pa zaledi - onda je prava stvar :D
Link to comment

ja sam voleo da se pre izlaska otkinem od kombinacije vodka+belo vino+redbul, em ukusno, em vata brzo, bas kida, a ima odlican radpreporucujem

Edited by Duci Simonovic
Link to comment
Jel pio neko onaj grcki Oyzo iliti po naski Uzo? Ja do sad dvaput u zivotu i oba puta skoro pa tabla, mada je cinjenica da sam sabijao nezdravo...
ja ja! mnogo dobar alkohol. koliko si ti toga mislio da (treba da mozesh da) popijesh? ^_^josh je pride big dzajent hed doneo, istom prigodom iz grecije, i neku surovu rakijeshtinu sto je mute na ostrvu lezbos, a vika se nekako na 'c', sa josh vishe alkohola nego uzo, al to ne znam dal je iko smeo da proba! :ph34r:uzo je meni u klasi apsinta, 1 fino divljachko pice :) Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...