Jump to content
IGNORED

žestina


henrik larsson

Recommended Posts

ridži midži u zdravka čelara je pre mesec-dva služio malinu. šteta što je zezona u pioniru završena, inače bih navraćao tamo češće.sto kinti je čašica, tako da mi se čini da nije skupa u maloprodaji.

Link to comment
Ma probao sam na nekom sajmu domacu malinovacu. Mogu da se zakunem da jos uvek osecam taj ukus.
naravno, ko i ja one palinke od malina koju smo desetkovali za vreme nepravednih sankcija (štek u ormaru ortakovog ćaleta), nismo bili svoji par dana. ko što reče ostap bender, može i od obične stolice da se napravi žestina, zove se stoličnaja. samo je pitanje posledica...
Link to comment

Prior - BrinjevecBrinje, ki ga uporabljamo za izdelavo brinjevca raste na sočnih legah kamnitih pobočij v Sloveniji in Dalmaciji. Zrele, modro vijolične jagode, ki od cveta do plodu dve leti srkajo sonce, so bogato aromatične. Brinjevec je tradicionalna slovenska pijača z edinstveno aromo in neponovljivim polnim okusom.prior_brinjevec_steklenica.jpg grozno

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

pijuckam viski pre neki dan - famous grouse - dakle nikakva perverzija, samo najprodavaniji viski u skotskoj i po navici pre nego sto sam dosuo pomirisem unutrasnjost prazne case iz koje sam vec pio isti taj famous grouse....savrsenstvoe zato volim viski

Link to comment
Prior - BrinjevecBrinje, ki ga uporabljamo za izdelavo brinjevca raste na sočnih legah kamnitih pobočij v Sloveniji in Dalmaciji. Zrele, modro vijolične jagode, ki od cveta do plodu dve leti srkajo sonce, so bogato aromatične. Brinjevec je tradicionalna slovenska pijača z edinstveno aromo in neponovljivim polnim okusom.prior_brinjevec_steklenica.jpg grozno
Ahahaha ovo se meni vuklo po kući dobrih godinu dana, baš Priorov brinjevec. Drugari su mi ovo na prevaru strpali u torbu kad sam bio kod njih, bilo im žao da bace a računali su da ću ja to moći da popijem. Nisam. Uspeo sam da nateram troje ljudi na žurci da probaju ovo, dvoje na čistu prevaru (rekao sam da je džin), a jednom ludaku sam rekao da je to proglašeno za najodvratnije piće na svetu. Iako je žešći kontrasnob, nije popio više od pola čaše. Na kraju sam naprosto bacio odvratan bućkuriš.Kažu mi da Slovenci ovo čudo vole. Kako?
Link to comment
  • 3 weeks later...
vhda1e.jpgNaručila, stizanje bocurine u tijeku.Inače, probah neku višnjevaču...ne valja to. Kao gusti, prezašećereni liker. Terensko istraživanje pokazalo da sam crna ovca - SVIMA se sviđa. I samo ja imam dojam da je u to nasuto pola tone šećera.Danas sam pak bila počešćena nekom votkom limun, i mislim da sada znam kakvog je okusa sredstvo za pranje staklenih i kuhinjskih površina. Onako kako miriše, takvog je i okusa. A pila...jbg.
Link to comment
Danas sam pak bila počešćena nekom votkom limun, i mislim da sada znam kakvog je okusa sredstvo za pranje staklenih i kuhinjskih površina. Onako kako miriše, takvog je i okusa. A pila...jbg.
ima nas što smo je koristili upravo za te druge navedene delatnosti :D . ja sam nekada davno (osnovna škola), redovno brisala prašinu sa limun votkom. sve dok se jedan od roditelja nije pobunio kada je otkrio na šta se prazne flaše sa ovim napitkom.
Link to comment
visnjevaca, ako je dobra domaca (a ona koju moja majka pravi jeste) je bogovsko pice. ko zna sta su ti uvalili
Domaća je, garant. I, višnja koja se osjeti je jaaaako opora, možda je u tome stvar. Baš nisam mogla.@mei :lol: Pa to ti kažem. Neka, blistat će i moja stakla sad. Edited by Eidyia
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...