Jump to content
IGNORED

žestina


henrik larsson

Recommended Posts

video sam da se u Zlatiborac radnjama prodaju neke rakije, jel probao neko ?jedna marka je "BIG", i deluje onako, ko i svaka kupovna, ali ova druga ne deluje loše, al ne mogu da se setim imena....

Link to comment

Juče dojajan cert i provod u Skoplju, pojačan Tikveš žoltom, koja je veoma dobro piće za 300 i nešto denara za flajku. Zna li neko da li se ta tvar može naći po hiper/supermarketima?

Link to comment
video sam da se u Zlatiborac radnjama prodaju neke rakije, jel probao neko ?jedna marka je "BIG", i deluje onako, ko i svaka kupovna, ali ova druga ne deluje loše, al ne mogu da se setim imena....
Ja baš danas kupio tu Big (i ajvar pride) skroz je dobra, preporuka
Link to comment

Za*ebah se, kupih nektarovu viljamovku, i to exclusive pakovanje, umesto 790, 910 dindzi za 7dcl , ko da su prali flasu ferijem pa nisu isprali lepo pre punjenja, uzas, hemija!

Link to comment
Juče dojajan cert i provod u Skoplju, pojačan Tikveš žoltom, koja je veoma dobro piće za 300 i nešto denara za flajku. Zna li neko da li se ta tvar može naći po hiper/supermarketima?
Neki su ovde tvrdili da je bilo u Familiji (Beogradjanka). Pre 5 dana kada sam bio nisam je nasao, ali moguce je da ce uskoro dobiti novi kontineNt zolte, ako su je vec jednom imali?
Link to comment
  • 1 month later...

Vitlao prosle nedelje na potezu Prolom Banja-Djavolja Varos-Radan Planina-Lebane-Sijarinjska Banja i sto ljudi prave rakiju od divlje kruske lele majko to izuva koliko je dobra seljaci prodaju za 5 evrica litar...uzeo samo litar jer je seljak hteo da mi pokloni jedva sam se scupao morao sam baki da tutnem pare kad ovaj ne vidi...

Link to comment

Moj najbolji doživljaj je bio Rakija fest pre dve godine. Koji merak - koliko štandova, toliko degustacija. Čak sam i kola vratio od SCentra do zvezdare, i sutra me glava nije bolela.Od noviteta, na Zlatiboru mi je nuđena od lubenice

Link to comment
Prior - BrinjevecBrinje, ki ga uporabljamo za izdelavo brinjevca raste na sočnih legah kamnitih pobočij v Sloveniji in Dalmaciji. Zrele, modro vijolične jagode, ki od cveta do plodu dve leti srkajo sonce, so bogato aromatične. Brinjevec je tradicionalna slovenska pijača z edinstveno aromo in neponovljivim polnim okusom.prior_brinjevec_steklenica.jpg grozno
S druge strane, borovničan je nepatvoreni nektar.
Link to comment
Neki su ovde tvrdili da je bilo u Familiji (Beogradjanka). Pre 5 dana kada sam bio nisam je nasao, ali moguce je da ce uskoro dobiti novi kontineNt zolte, ako su je vec jednom imali?
Sa malim zakasnjenjem, pre par dana sam je pio kod drugara i rece mi da je kupio u familiji kod beogradjanke, ako se dobro secam rece da kosta negde oko 450 RSD....
Link to comment

450 dinara u Beograđanci i 512 u Familiji u Zemunu. Nažalost ja kupio sinoć u Zemunu <_< . Al ajde, nadam se da je ok, ostavio sam je za vikend.

Link to comment

Čuj za vikend!?!Nadam se da nije neka hemija. Deluje blago, lako se pije, oće da zavara. Svako veče po par čašica... u digestivne svrhe ;).

Edited by C žeton
Link to comment

Domaća šljiva, u lokalu poznata kao "Inspiracija" :lol:! Deluje više na vinjak nego na klasičnu šljivu.

Edited by C žeton
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...