Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

2 minutes ago, Milosh76 said:

E sad... 90 konja, ako ne racunas mene :D

 

Ja prozor podizem na glasovnu komandu :D

 

Nije samo do vozila, ima nesto i do vozaca :thumbsup:

 

otkud ti prozor na skuteru? :fantom:

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Stigao C4 Aircross. Kakva sila od auta, jos lepsi uzivo nego na slikama a tek mu sledi dubinsko pranje i poliranje. I ne znam u cemu je fora ali ovaj noviji 1.6 e-hdi motor definitivno ima vise snage nego stari, ide kao zmaj.51980686ac8955626c2b9462b04ff2cb.jpga0bf95aab21bb3bd339e66c874433919.jpg749139a4d7b2a69e7cf602168f802a26.jpg6f62a18262964fea4ae794728539eb27.jpg

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, Zli Gli said:

Stigao C4 Aircross. Kakva sila od auta, jos lepsi uzivo nego na slikama a tek mu sledi dubinsko pranje i poliranje. I ne znam u cemu je fora ali ovaj noviji 1.6 e-hdi motor definitivno ima vise snage nego stari, ide kao zmaj.
 

 

kako se krecu ti C4A? Ja dogodine planiram menjanje mog prastrog C4 i bas bih ostao na citroenu, ali nisam uopste video da imaju C4ke u ovom izdanju, samo 3 i 5.

Link to comment

Ovaj 2013. ide od 8100 do 11800e, zavisno od opreme i kilometraze. Ja sam preodusevljen kako izgleda a i jako dobro ide za 1.6, mada je sigurno jos zesci 1.8hdi sa 150ks, mozda ima i neki 2.0

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment

Zli,buduci da je zeldi,imas li kakvu ideju o aditivu sto u se dodaje,kao blumotion kod ww?Epos,Eos ili tako nesto?Gledam sad na oglasima u Norveskoj,nisu skupi,ali ima jedan na prodaju sa upaljenom lampicom za povecan nivo ulja.Znaci DPF zacepljen.

Link to comment

Nepunih 12 hiljada trazi taj za najskuplji, mislim da je taj presao nesto malo km. Ovaj nas je u najjacoj opremi ali sa 180 hiljada km pa ce biti ispod 10 svakako.

Za pouzdanost ne znam ali ovo malo sto sam provozao je premocan, plus izgled do jaja. I ova Kuga 2009. sto smo uzeli je lepa ali Citroen je sije u svemu mada je i razlika u ceni par hiljada ojra.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
14 minutes ago, April said:

Ljudi, za 14-15 hiljada može lagano da se pazari Volvo XC-60 star 4 godine, ili X1 sličnog godišta; to su životinje prilično neuporedive sa C4.

Ja sam pre 4 godine kupio novu Corrolu, motor130KS, oprema jako dobra, za 15K... To je verovatno najbolji odnos kvalitet/cena koji ću u životu voziti...

 

Da daš 12K za polovnjaka iz uvoza, 7 godina starog... Jbg, meni to stvarno puno....

Link to comment
32 minutes ago, radisa said:

Ja sam pre 4 godine kupio novu Corrolu, motor130KS, oprema jako dobra, za 15K... To je verovatno najbolji odnos kvalitet/cena koji ću u životu voziti...

 

Da daš 12K za polovnjaka iz uvoza, 7 godina starog... Jbg, meni to stvarno puno....

To im je i ovde cena.Jedino sto mi je sumnjivo da su skoro svi sa istom km.Moguce da se prodaju pre velikog servisa,pa uz tu cenu racunaj jos na veliki servis,menjanje remenog kaisa?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...