Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

ama jok, ne treba mi toliki auto

to možda kad budem rešio da uzgajam bostan, pa da imam za do pijace

 

daklem, v40cc ili contrym

Seljo sa oznakom S ima najseksi motor :wub:

Link to comment
Meni je novi Clio super, mada je verovatno mali unutra.

Usao sam u Hyundai I20, super autic, samo bas mali unutra, za mojih 190 visine.
A bio sam spreman da kupim nov, bas pred Sajam sam ga gledao. Onda dodje korona I moji planovi propadose
A koliko je nov?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
On 21.9.2020. at 17:45, Zli Gli said:

Stigao C4 Aircross. Kakva sila od auta, jos lepsi uzivo nego na slikama a tek mu sledi dubinsko pranje i poliranje. I ne znam u cemu je fora ali ovaj noviji 1.6 e-hdi motor definitivno ima vise snage nego stari, ide kao zmaj.51980686ac8955626c2b9462b04ff2cb.jpga0bf95aab21bb3bd339e66c874433919.jpg749139a4d7b2a69e7cf602168f802a26.jpg6f62a18262964fea4ae794728539eb27.jpg

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

to je mitsubishi asx. 

Link to comment
36 minutes ago, Zli Gli said:

Pa da, samo je meni Citroen malo lepsi ipak ali generalno isti auto.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Daj Gli ne zajebavaj da je taj Citroen 2013. te pare. Za to mozes kupiti Passata B8 kao moj 2015. a ta dva auta su neuporediva.

Link to comment
Daj Gli ne zajebavaj da je taj Citroen 2013. te pare. Za to mozes kupiti Passata B8 kao moj 2015. a ta dva auta su neuporediva.

Sve je to ok ali ja pricam o cenama na oglasima. Dva komada ispod 9 soma evra, 190 i 210 hiljada presli, ostali 9 i po pa navise i sve do 11 800. Ja sam se toliko odusevio da razmisljam da registrujem i vozim i usput prodajem, i necu dati ispod 9 i kusur hiljada sigurno. Svaka roba ima svoga kupca, jbg.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, LeBron said:

Daj Gli ne zajebavaj da je taj Citroen 2013. te pare. Za to mozes kupiti Passata B8 kao moj 2015. a ta dva auta su neuporediva.

 

Kakav je B8 kad već pominješ (pouzdanost, održavanje)? :)

Link to comment
3 hours ago, Time Crisis said:

 

Kakav je B8 kad već pominješ (pouzdanost, održavanje)? :)

Meni predobar. Vozim ga vec vise od 3 godine, uzeo ga kad je bio 2 god star. Bio je na 87000 kad sam ga uzeo, ja presao jos otprilike toliko, sad je na oko 175000.

Nista pipnuo nisam osim malih servisa. Drug mi drzi auto servis, i svaki put mu kazem da proveri trap i slicno, i svaki put je sve ok.

Svaka preporuka za auto.

  • +1 1
Link to comment

Mislim da mi se skrljala bravica na haubi. Ključ samo vergla po njoj, neće da "cakne". Je l' ima neki fazon ili da kupujem novu? 

 

 

 

(ako ću zbog nečeg da poludim od Forda, to su brave) 

Link to comment
12 hours ago, Valkyrie said:

Mislim da mi se skrljala bravica na haubi. Ključ samo vergla po njoj, neće da "cakne". Je l' ima neki fazon ili da kupujem novu? 

 

 

 

(ako ću zbog nečeg da poludim od Forda, to su brave) 

Imaš bravu na haubi?:blink: Gepek?

 

OK, sad vidim da ima brava na haubi na Fordu, i da nema unutra one polugice za otvaranje.

Svi koji su imali problem kao ti, kažu da kad su probali sa drugim ključem, uspeli su da otvore. Jer ključevi se kao vremenom deformišu i posle neće sa tom bravom da dobro funkcionišu.

Edited by Tresko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...