Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

U stvari, jeste. Dobro, za EU i normalne zemlje. Ako znaš gde si krenuo, ne postoji način da se izgubiš, a put prođeš jednom i znaš ga.

Za sve ostalo ima mobilni.

Link to comment
28 minutes ago, zorglub said:

Najviše volim kad je ekran faktor u kupovini kola. U stvari, jeste - ako može da ga nema uopće, bilo bi savršeno.

Dobar motor, dobar položaj sedenja, klima, tempomat i naslon za ruku. Šta god stajalo na haubi.

 

šalje mi drugar juče na skajp neki A4 star 3-4 godine, reko lol brate bez virtual cockpita mož tačno i fiata da uzmeš, koja je poenta :fantom:

Link to comment
14 hours ago, zorglub said:

Najviše volim kad je ekran faktor u kupovini kola. U stvari, jeste - ako može da ga nema uopće, bilo bi savršeno.

Dobar motor, dobar položaj sedenja, klima, tempomat i naslon za ruku. Šta god stajalo na haubi.

 

A šta ti smeta ekran? Što je loše ako putuješ 5 sati da pustiš nešto na youtube, emisiju, intervju, podcast, da imaš kontrolu nad uređajima u kolima sa jednog mesta, da imaš veliki ekran sa navigacijom, da imaš android npr da instaliraš kojekakve aplikacije koje možeš da koristiš u svakodnevnom korišćenju vozila? Da imaš neki moćniji audio uređaj tj aplikaciju preko koje možeš mnogo više da izvučeš od muzike (plej liste, da ne pričam o storidžu i koječemu) I zašto je bolja neka plastiketina glupava od toga?

Drugim rečima, niđe veze. 

Slažem se da je sve što si naveo bitnije za neki vozački ugođaj (osim tempomata, uspavljuje mi i smanjuje pažnju, pa ga ne koristim previše), ali multimedija je i više nego poželjna u dobu u kome živimo.

Link to comment
19 minutes ago, Moća said:

Parking senzori, tempomat i naslon za ruku su must! Ostalo može al ne mora.

Meni se sviđa ovaj Rav4 što tera Radiša ali džabe :(

stidi se :(

 

Link to comment
23 minutes ago, Moća said:

Parking senzori, tempomat i naslon za ruku su must! Ostalo može al ne mora.

Meni se sviđa ovaj Rav4 što tera Radiša ali džabe :(

Nije džabe... :D

 

Strpise još 2 godine, kad ga budem prodavao, nudim ga tebi prvo... Biće tek razrađen, 120K pređeno, recimo, ako korona potraje, možda i ispod 100K...

Link to comment

Ova Kia je placena 40ak hiljada franaka nova, ako se dobro secam, a da li vredi posle 3 godine 20ak to stvarno ne znam. Sto se tice toga da li je normalno davati velike pare za polovnjake i kola uopste, imao sam bas u teretani mini raspravu sa jednim poznanikom, vlasnikom onog Oki Boki cipsa. Lik 50ak godina, imao mecku GLE350d pa prodao polovnu za 50 soma (puko otprilike isto toliko za par godina) i sad je pazario G klasu isto neki 3.5 dizel valjda, osnovna verzija bila ispod 100 a on napakovao opreme do 148 hiljada ojra. Ja rekao coveku da sam u fazonu da mi neko pokloni sad milion evra, kupio bi auto od 10 hiljada, recimo Astru K ili ako bi bas hteo limuzinu onda Pezo 508 koji mi je premocan, a covek me ubedjivao da to samo pricam jer trenutno nemam te pare, pa ja njemu da me kola nikad nisu specijalno zanimala i da mi trebaju za prevoz od tacke A do tacke B a on opet svoju pricu[emoji3] Meni od opreme treba servo, tempomat, klima po potrebi, i da svira neka muzika. Vozio sam pomalo kojesta od tih namunjenih opremljenih i moze se i bez toga lagano, konkretno navigacija ima na telefonu a bas da gledam spotove na jutjubu dok vozim, toliko prso nisam.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

valjda se servo danas podrazumeva ?

slazem se da nikada ne bih kupio nova kola ... mozda da imam para za bacanje

za ~tri godine vecina kola gubi i do 50% vrednosti u odnosu na prvu cenu, to je najbolje vreme za kupovinu

 

Link to comment
6 hours ago, Mil@n said:

Drugim rečima, niđe veze. 

 

Savršen sažetak tvog posta.

 

Za sav audio, jedini medijski format koji mi treba, dovoljan je usb ili bt. Ekran - ne.

 

6 hours ago, Mil@n said:

da imaš android npr da instaliraš kojekakve aplikacije koje možeš da koristiš u svakodnevnom korišćenju vozila?

 

Ja ne znam za šta ti koristiš auto, ali meni služi da me preveze tamo gde sam krenuo. Ako neka aplikacija može da mi opusti noge kad utrnu, ili razbudi nakon 10 sati za volanom, imaš moju potpunu pažnju.

 

PS: Tempomat koristim samo zbog ograničenja brzine, tj. manjka brige o radarima. Obe noge su gde treba da budu.

Edited by zorglub
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...