Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Just now, mlatko said:

+1

+ kol'ko 'oces, to se podrazumeva: ko to nije skontao, bolje mu da batali automobilisanje...

 

Imao sam u vidu pranje kao takvo: samo enterijer, u perionici gde ga pere neko drugi, spolja nikada i nikako.

Onog trenutka kada mi ma samo prodje kroz glavu i primisao da sam perem auto, ili cu ga zapaliti ili cu dici ruku na sebe...

 

Link to comment

To je pitanje subjektivno...
Koliko je ljudi imalo zajeb sa polovnim, a koliko sa polovnim.
Ljudi su prosto spremni da polovnim automobilima "oproste" mnogo više nego novim.
Između ostalog i iz straha da priznaju "zajebo me ovaj sa oglasa"

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Ja sam isto tako pričao kako je nov auto bacanje para. A onda sam kupio super ocuvan polovni auto i posle tri dana ga vratio, kad sam ga bolje pregledao i video šta mu sve radjeno i sta mu sve fali. Popizdeo i otišao u salon i kupio nov auto (za pare koje sam dao za polovni + beskamatni kredit) i tad rešio da više nikada u zivotu neću kupiti polovni auto, pa taman celog života vozio aute iz te neke niže klase. 

 

 

Link to comment
Pežo 308 dizel, pa reno klio benzinac. A tražio sam polovni SUV. Nidje veze [emoji3]
Meni je novi Clio super, mada je verovatno mali unutra.

Usao sam u Hyundai I20, super autic, samo bas mali unutra, za mojih 190 visine.
A bio sam spreman da kupim nov, bas pred Sajam sam ga gledao. Onda dodje korona I moji planovi propadose
Link to comment
26 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

ne postoji auto koji sam i približno mrzeo voziti koliko pokojni 307 :happy:

uskebasi tera 308

:fantom:


 

e

počeo sam da razmišljam o volvo v40cc i countryman-u. ako nešto znate slobodni ste izneti mišljenje

:sleep:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...