Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Nemam ja ni pojma sta je redukcija, logicno mi bilo da je ovo sto moze da se menja 2wd i 4wd[emoji16] Ako nije to to vicite pa da ispravljam.

Sto se tice izgleda kola na slikama, drug drzi praonicu i radi samo dubinsko i poliranje i to vrlo dobro i detaljno, svaki auto nam je takav.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment

@renne i @Zli Gli

izvinjavam se onda. videh onu fotku dugmeta pored meljaca gde je pisalo 2WD, 4WD i LOCK zato sam pomislio da ima samo zakljucavanje nekog diferencijala. gledajuci fotke nicam primetio i drugu rucicu menjaca ili neko dugme sa HI/LO natpisom pa sam pomislio da nema redukcije. zaista je onda taj c4 prebudzen, kao sto je gli i naglasio.

 

apropo 4x4 dustera. kada mu vidim zadnje poluosovine od 1.5cm debljine malo se zacudim. ne uliva mi to neku sigurnost tog pogona.

 

jes totalni off, al bar pricamo o kolima :)

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Zli Gli said:

Da se izreklamiram, nisam dugo

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17068842/citroen-c4-aircross-16-hdi-4x4-reduktor

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17034823/ford-kuga-20-tdci-4x4

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16909755/renault-clio-12-16v

Ima jos kojesta, vredan pomena Pezo 3008 2.0 dizel 150ks 2013. godiste, 158 hiljada km, ali nije spremno za prodaju dok se ne opere dubinski i ispolira.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Moraš da menjaš lokaciju za foto sešn ili da fotkaš u danima kada se ne suši veš :)

(Nemam para, samo razgledam).

Link to comment

Znam za to ali nekako me zabole paja[emoji23] To je kod druga s kojim radim zajedno uvoz, tu mu je i kuca i praonica i ispred kuce drzimo kola. Ima 200m dalje lepo mesto za slikanje kod Mol pumpe i neke praonice na zetone ali veruj da su me panduri 3-4 puta do sad zaustavljali bez tablica u tih 200m kad sam isao da dosipam gorivo, jebeni Marfi. Uglavnom ih znam ali nije bas prijatno i dva puta sam morao da castim rucak.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Isao sam neki dan u agenciju da pitam za registracije njega i Aircrossa, prve su 42 900 i 32 900 zbog tablica i cega jos ne. Kasnije kapiram da jeste 300e otprilike, sto je skroz podnosljivo. A da ide lepo, ide, vozao sam se malo po naselju i bas je sila.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment

Ja uzeo skoro seat alteu, jbg nije nesto spektakularno ali za bg gde ce svako malo neko da me cuka po parkinzima je ok.
Generalno sam zadovoljan, sem sto mi ne radi sirena i komande na volanu.

Link to comment

@Zli Gli

Koju agenciju rabiš?

Moram da izreklamiram Jovića, tip rešava sve, od registracije, zelenih kartona, preko tehničkog do utiskivanja novog broja na blok motora. Jednom sam mu bukvalno ostavio auto ispred kuće u nedelju popodne da bi mi ga dovezao u selo kad je sve rešio. Za male pare naravno.

Link to comment

Znam njega, ok je lik, mada mi uglavnom radimo u Bobdexu jer nam je na 100 metara od praonice koju drug drzi i gde izlazemo kola. Ista prica, skroz korektno sve. Samo sto vise ne moze utiskivanje novog broja motora tj. "pusovanje", ukinula drzava odavno ali recimo da postoje ljudi koji i to resavaju alternativnim metodama za stotinak evra, ako bas nekome zatreba...

Inace, prodali smo Aircrossa u roku od 48 sati od kacenja oglasa, velika potraznja bila i na kraju ocekivano prodat u SM jer je auto uzivo kao nov. Sutra nadam se i Kuga odlazi, bio covek danas i odusevio se.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...