Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Just now, radisa said:

Ćuti, kolega ima S60, ima ugradjen masažer... Razočarao sam se u Japance, sledeći auto uzimam od Kineza, samo zbog toga... 

E mogu ti reci, super je stvar, ja probao to na VW transporteru, masira ko Tajlandjanka

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

E mogu ti reci, super je stvar, ja probao to na VW transporteru, masira ko Tajlandjanka

Znam da je dobro, ne zezam se... Pogotovo kad treba da spržiš 1000km za 1 dan... 

 

Inače, baš mi nedostaju vožnje, od kad je korone, sranje... 

 

 

Link to comment

Idi na Vlasinsko jezero, kazu da je prelepo :D  Nije bas 1000km, al ima da se vozis prilicno :D

 

Krenes iz NS ujutro, slikas jezero, pojedes nesto, ako ima da je otvoreno, i nazad. TO ti je 1000 km :D

Edited by Milosh76
Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Idi na Vlasinsko jezero, kazu da je prelepo :D  Nije bas 1000km, al ima da se vozis prilicno :D

 

Krenes iz NS ujutro, slikas jezero, pojedes nesto, ako ima da je otvoreno, i nazad. TO ti je 1000 km :D

Više preferiram neke druge destinacije... :)

  • +1 1
Link to comment

Najduze sam u cugu vozio oko 800 km sa pauzama da protegnem noge i 10ak minuta za sendvice i wc... Nisam bio umoran u voznji, ali kada sam se dokopao kreveta :D

 

Inace tempomat uspavljuje, ali je jako koristan kad treba da se odmori noga.

 

 

Moj sledeci auto, kad prodje korona, ce biti benzinac i imace automatsku klimu, 6 brzina, tempomat i parking senzore pod obavezno... za ostalo cu se vec nekako snaci

Edited by Milosh76
Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Najduze sam u cugu vozio oko 800 km sa pauzama da protegnem noge i 10ak minuta za sendvice i wc... Nisam bio umoran u voznji, ali kada sam se dokopao kreveta :D

 

Inace tempomat uspavljuje, ali je jako koristan kad treba da se odmori noga.

 

 

Moj sledeci auto, kad prodje korona, ce biti benzinac i imace automatsku klimu, 6 brzina, tempomat i parking senzore pod obavezno... za ostalo cu se vec nekako snaci

960 km sa 2x pauzom od 5 minuta da sipam gorivo... 1300 km sa pauzom pola sata za klopu, i još par puta za gorivo... I to sa Dačiom... :)

 

Generalno, ja nemam problem sa dugim relacijama, a sad sa adaptivnim tempomatom i line asistentom je baš lakše voziti...

 

Do Ljubljane, Rijeke ili Skoplja vozim bez pauze osim da siapm gorivo,ali to je sve oko 500 km, pa nije strašno... imao sam i situacije ujtru ustanem u 5, kod klijenta da budem do 10, recimo u Makedoniji, radim ceo dan, i onda natrag u 7 kući... Ali to su ekstremni sportovi, posle toga sam obično sutradan neupotrebljiv...

Link to comment

Svaka cast!

 

Jedne godine sam vozio do Italije, okolina Treviza (oko 750km) bez pauze jer smo na granici sa HR cekali 3h pa nam se malo "zurilo". Zena je kafu pila u kolima, a stali smo jednom na pumpi za gorivo i wc jer smo morali...  Rucali smo u kolima dok smo cekali na Batrovcima

 

Voznja do Beca, Soluna, Rovinja, Budimpeste, Ohrida iz cuga, samo za wc i gorivo

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...