Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

10 minutes ago, Tresko said:

Imaš bravu na haubi?:blink: Gepek?

 

OK, sad vidim da ima brava na haubi na Fordu, i da nema unutra one polugice za otvaranje.

Svi koji su imali problem kao ti, kažu da kad su probali sa drugim ključem, uspeli su da otvore. Jer ključevi se kao vremenom deformišu i posle neće sa tom bravom da dobro funkcionišu.

Da, Ford to genijalno rešenje konta kao feature, not a bug. Nisam probala rezervnim ključem, posle ću. Jeste mi se mač od glavnog ključa malo razdrndao a mrzi me da idem da ga prepakujem u novu kutijicu. Hvala za savet, nadam se da će i kod mene da upali :heart:

Link to comment
5 minutes ago, Valkyrie said:

Da, Ford to genijalno rešenje konta kao feature, not a bug. Nisam probala rezervnim ključem, posle ću. Jeste mi se mač od glavnog ključa malo razdrndao a mrzi me da idem da ga prepakujem u novu kutijicu. Hvala za savet, nadam se da će i kod mene da upali :heart:

Nadam se i ja da će da upali. 

Ako ne, barem ovde koliko vidim, nova bravica košta oko 15,00 EUR(mislim da su one od alternativnih snabdevača)

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Da, Ford to genijalno rešenje konta kao feature, not a bug.

 

Pa, u stvari i jeste. Posebno kod nas, gde ako auto stoji duže od dva dana, prvo stradaju točkovi, pa akumulator.

Link to comment

Lopov koji iz mog auta lako izvadi akumulator bez da dobije slom živaca - neka ga i nosi slobodno :lolol:

Tako je uglavljen da majstori redovno psuju i akumulator, i mene, i gosn Henri Forda lično. Šalu na stranu, kapiram da verovatno ima svoje prednosti ali baš mi je to neobična karakteristika. 

Link to comment

ford i brave

:lolol:

 

 

 

ja jednom nisam mogao da uđem u svoga forda pa sam morao peške sa krsta na nbg u 3 ujutru

te noći sam bio rad da ga poklonim, samo da mi ga je neko tražio

Link to comment
37 minutes ago, Valkyrie said:

Lopov koji iz mog auta lako izvadi akumulator bez da dobije slom živaca - neka ga i nosi slobodno :lolol:

Tako je uglavljen da majstori redovno psuju i akumulator, i mene, i gosn Henri Forda lično. Šalu na stranu, kapiram da verovatno ima svoje prednosti ali baš mi je to neobična karakteristika. 

Gde ti je akumulator? Kod mene na Pikasu je ispod sedišta, i to mog. Tu sam ispao budala kad sam ga kupio. Otišao sam s majstorom, lepo ga pregledali i provozali, i ja ga kupio. Posle par dana rekoh hajde da vidim ulje i voda kako stoje, uvek to proveravam skoro svaki dan. Pogledam, sve je bilo u redu i onda sam se zagledao u motorski prostor i shvatio sam da ne mogu naći akumulator. Skontao sam da nije tu, pa sam ga tražio po gepeku i kabini, ma nema ga. Na kraju sam zvao tog majstora, rekoh Srđane, gde je ovde akumulator? Ispod tebe - reče mi. Negde sam čitao da su to i još neke tako stvari smislili zbog rasporeda težine i to je izgleda stvarno uspelo jer je Pikaso u odnosu na visinu i mekoću iznenađujuće stabilan. Mnogo se naginje, ali teško zanese, a nikako prevrne. Kao nekadašnji Spaček. Znate li da niko nije uspeo da prevrne Spačeka vozeći ga unapred? U rikverc da, ali u redovnoj vožnji nikako. Gledao sam nedavno na jednom susretu veterana, lik ga je tako vrteo da sam mislio da će se svakog časa prevrnuti. Ma kakvi, ni zaneo se nije, još je najbolje od svih prošao između kegli. 

Link to comment
7 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ja jednom nisam mogao da uđem u svoga forda pa sam morao peške sa krsta na nbg u 3 ujutru

te noći sam bio rad da ga poklonim, samo da mi ga je neko tražio

Sećamo se tvog ranta na kukavnu Fiestu zbog koje mrziš celo njeno pleme :lolol: 

7 hours ago, nesha taxista said:

Gde ti je akumulator? Kod mene na Pikasu je ispod sedišta, i to mog.

Ispred volana duboko pod haubom, mora da se pod uglom nekim ugurava ispod linije šoferke, ma sačuvaj bože nešto. C max je u pitanju. Ti sediš takoreći na električnoj stolici? 

 

@Tresko neće da otvori ni rezervni, do bravice je a ne ključa. Jbg. 

Link to comment

Da se izreklamiram, nisam dugo

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17068842/citroen-c4-aircross-16-hdi-4x4-reduktor

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17034823/ford-kuga-20-tdci-4x4

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16909755/renault-clio-12-16v

Ima jos kojesta, vredan pomena Pezo 3008 2.0 dizel 150ks 2013. godiste, 158 hiljada km, ali nije spremno za prodaju dok se ne opere dubinski i ispolira.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment

ne kupujem nista, samo razgledam.   :D  @Zli Gli, bas ti lepo izgledaju vozila na fotkama.

nego, mrzi me da guglam, ali ono na foti od c4 ne bi trebalo da bude reduktor (nije to bas traktor ili pravi terenac) vec mi se cini da je rec o blokadi nekog diferencijala. ako zaista ima redukciju onda izvini,a ako nema izbaci je iz naslova da te ne zezaju ljudi.

a, mogao bi i da prodas mocin auto. vidis da njemu to ne ide od ruke. da ga prodas u kompletu sa nekom skupljom masinom, kao sto su juga zavaljivali u amerikama.

stvarno, vizuelno ti automobili izgledaju kao lutkice.

Link to comment
7 minutes ago, Zli Gli said:

Obicna Carving oprema ali stanje auta fenomenalno, u svakom smislu. Mada je Aircross mama, da sam u lovi uzeo bi ga sebi lagano.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

da već nemam aircross, kupio bih ovaj tvoj

Link to comment
8 minutes ago, foto said:

ne kupujem nista, samo razgledam.   :D  @Zli Gli, bas ti lepo izgledaju vozila na fotkama.

nego, mrzi me da guglam, ali ono na foti od c4 ne bi trebalo da bude reduktor (nije to bas traktor ili pravi terenac) vec mi se cini da je rec o blokadi nekog diferencijala. ako zaista ima redukciju onda izvini,a ako nema izbaci je iz naslova da te ne zezaju ljudi.

a, mogao bi i da prodas mocin auto. vidis da njemu to ne ide od ruke. da ga prodas u kompletu sa nekom skupljom masinom, kao sto su juga zavaljivali u amerikama.

stvarno, vizuelno ti automobili izgledaju kao lutkice.

ima redukciju isto kao i novi dusteri

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...