Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Verujem da moze i da se skrati vreme pistanja kad se ne veze pojas, recimo na 2 minuta sa sadasnjih pretpostavljam 5. Mislim, meni kao vozacu je korisno jer hocu stalno da se vezujem ali nekad se vozim s nekim npr. XXX metara a pistanje se pali jako brzo i nervira sve u kolima :D

 

Sto se tice prosecne potrosnje, pretpostavljam da ni u jednom autu nije tacna ali hocu da se lozim da zveknem tempomat na 120-130 na autoputu i da kao trosi minimalno, taj neki fazon. Realno, samo sipanje do cepa i trosenje do kraja pa opet je precizno, ostalo je sviranje kurcu.

Jbg, za potrošnju grešiš...

 

Ja uvek sipam do čepa i količina koju sam usuo uvek odgovara prosečnoj potrošnji puta kilometraža, sa vrlo malim odstupanjima, verovatno zbog zaokruživanja...

 

Još me nije zajebao... :)

Link to comment

Jbg, za potrošnju grešiš...

 

Ja uvek sipam do čepa i količina koju sam usuo uvek odgovara prosečnoj potrošnji puta kilometraža, sa vrlo malim odstupanjima, verovatno zbog zaokruživanja...

 

Još me nije zajebao... :)

+1

 

Nije da je neka vajda, trosi se pa se trosi i mora da se sipa/plati, ali zabavno, a bogami moze da bude i korisno zezanja radi pratiti proseke.

Shvati covek, ako ga ne mrzi, koliko moze da kosta malo teza noga, koliko nervoznija voznja, koliko (ne)potrebna zurba...

Link to comment

Dobro, to za dolivanje do cepa isto vazi ali preciznije je valjda meriti na potrosen pun rezervoar nego dolivati posle xxx kilometara, 100-200 ili slicno...

 

Milose, znam za Jacimovica, radio sam servise tamo par puta ali nisam siguran da rade ovo za otkljucavanje borda, videcu bas sutra pre podne.

Link to comment

Zli, nije to nikakva mudrost, samo treba da ima dijagnostiku, a uputstvo imas na OTS forumu kako se otkljucava. Svaki iole bolji majstor ima dijagnostiku, ne kosta da pitas...

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

Ma svaki majstor ima dijagnostiku ali retko koji ima tech2, to je problem. Pisao sam na OTS, naci cu nesto ovih dana.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

za pojas kupi one plasticne laznjake koje utaknes u ono gde bi inace utakao pojas. 150 dinara kostaju. mnogo laksa i bolja varijanta nego da ti neko petlja po elektronici.

Link to comment

Evo zvao sam servis Jacimovic, rade otkljucavanje borda za 1800din, idem danas da mi se to odradi pa cu pitati i da procackaju jos ponesto, izmedju ostalog i da skrate pistanje za pojas na recimo 2 minuta ako je moguce. Mada mi to i ne smeta, realno je dobra stvar da budu svi vezani ali videcu kad dodjem tamo.

Link to comment

Ako je oznaka CD30MP3 znaci da pusta i mp3 muziku. Pogledaj pored rucne trebalo bi da imas AUX izlaz, tu mozes da nakacis neki mp4 plejer i da slusas svoju muziku, bez da se zezas sa fm transmiterom ili smorom od muzike sa radija...

Link to comment

Obican CD30 ali za to me zabole paja, meni je bitno samo da nesto svira dok vozim a da to nisu klasicna muzika i hard metal, sve ostalo manje vise podnosim. Najvise As i Play ali moze i Duga, naravno.

 

Nego, bio sam kod Jacimovica, namestio mi neki lik za jedno 10 minuta sa sve prikljucivanjem i iskljucivanjem dijagnostike, znaci realnih 5 minuta rada. Kako svi ti majstori mlate lovu, jaci su od doktora i veb dizajnera i programera, ma od skoro svih. Sad lepo imam i prosecnu i ukupnu potrosnju, ima zenske ima sve.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...