Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Ma kontam da mi rezervni nece ni trebati a i nije ovo budzenje, samo kuciste bi bilo od kineza a to su vec ljudi radili, nego mi niko nije jos odgovorio na tom nekom Opel forumu pa da vidim jel ima ovde neko iskustva. Provereno je da moze, posto je samo ovo kinesko i to dobro a secivo mi je original i sve ostalo valjda treba preko dijagnostike, neko da kodira samo.

Link to comment

za pojas kupi one plasticne laznjake koje utaknes u ono gde bi inace utakao pojas. 150 dinara kostaju. mnogo laksa i bolja varijanta nego da ti neko petlja po elektronici.

 

+1

 

Samo što sam ja u međuvremenu skapirao da ti neprijatno pištanje ima smisla za divljake kao što sam ja. Šta fali vezati pojas.

Link to comment

+1

 

Samo što sam ja u međuvremenu skapirao da ti neprijatno pištanje ima smisla za divljake kao što sam ja. Šta fali vezati pojas.

Za te lažnjake bih trajno oduzimao dozvolu
Link to comment

Nikad cuo za marku YUASA a na netu vidim da uglavnom prave za motore, mada ima nesto kao i za kola. Imacu ga u vidu kad dodje red za zamenu.

 

Nabavio sam i jedan laznjak za pojas za mesto suvozaca pa ko hoce da sedi bez da se veze, ima tu opciju. Meni ovo pistanje bas odgovara, hocu svaki put da se vezujem.

Link to comment

Za te lažnjake bih trajno oduzimao dozvolu

+1001

 

@gli

ja imam princip za to pištanje da osobu koja neće da se veže iz bilo kog razloga uputim na najbliže autobusko stajalište

 

mojne bacaš pare na gluposti, uvek možeš da vežeš pojas na prazno, pa tako ljudi da ti sednu na već vezan pojas

 

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

^ne to da bude više od tonija. a gli se popravlja bahanalisao se sa ujakovom bembarom bar po onoj slici i parkiranju koje smo komentarisali. dok je astrica uredno parkirana na parking mestu tako da omogućuje drugima da lagano udju i izadju iz svog vozila.

 

:)

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...