Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Naravno da sam dao ispod cene. Ali hteo sam odmah da je prodam.

Da sam cekao, mozda bih mogao da izvucem 3700, ali zivci su mi vredniji :)

A te cene po oglasima ... Ne znam, vecina auta se tu vuce mesecima.

Link to comment

Pa kad ne gori za lovu, sta zna dete sta je 500-1000 evrica... Mene je Astra izasla oko 3850 na kraju, tj. cekam jos da me zove ovaj danas da mi vrati auto posle sredjivanja ogrebotina ali to je dogovoreno za 170e i bice ukupno 3800-3850, kad sve saberem. Da si lepo ovde ponudio, dobio bi 3250 (koliko sam platio i Astru pre sredjivanja) a ja bi' imao 159ku i kurcio bi' se dok ne rikne nesto skupo.

Link to comment

Kad pomenu Lanciu, i ja se ponovio.

Lancia Delta 2.0 mjet 165ks

Imam je nesto vise od mesec dana. Od toga sam je 17 dana vozio bez tablica. Razlog: poreska uprava Sabac je mnogo azurna.

Auto registrovan u avgustu, ja samo radio prenos.

17 fuckin dana!

Al dobro, danas dobio tablice i krenuo da je produvam malo, jer se upalila lampica da je zapusen DPF. A to znaci, saznah preko FL foruma, da auto treba voziti preko 3000 o/min dok se ne ugasi lampica. I sve ok - ugasila se nakon 4 minuta takve voznje.

 

Mislim da jei ovo auto koji mi je najbolje leg'o do sad. Sve potaman! kuc-kuc-u-drvo

Iako volim da cesto menjam auta, poslednjih par puta mi se bas ogadilo zbog raznih poreskih uprava, tako da cu ovaj cuvati nesto duze, verovatno.

 

 

5900

 

Al sam sa prethodnim autom, Alfom 159, lose prosao. Fantastican auto za voznju, nema govora.

Ali, ocese me neko na parkingu, autolakireru zajebu farbu (ista nijansa, nisu isti "kristali"). Kaze, reklamiracemo. Ali, ja nemam vremena da cekam opet, treba mi auto.

Kamen u soferku negde na autoputu.

Krene nesto da cvili unutra.

...

I tako, izgubio sam volju za auto totalno. Morao je da ode odmah.

Za 3200 sam je dao!

 

 

Fala!

Auuuu, nije ti bilo dovoljno što si imao Alfu, nego da se još gore upropastiš sad kupiš Lanciu.

Link to comment
  • 1 month later...

Da li neko vozi Merivu A? Pazario bih jednu na proleće. Sav internet mi nije dostatan da dobijem odgovor na jedno obično pitanje - da li Meriva 1.3d ima plivajući zamajac? Ko vozi ovako nešto, ili se razume u mehaniku i zna odgovor, ima pivo u NS-u. Jer ako ima, onda bih gledao samo 1.4 motor.

 

Help a brother out.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...