Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Nikad cuo za marku YUASA a na netu vidim da uglavnom prave za motore, mada ima nesto kao i za kola. Imacu ga u vidu kad dodje red za zamenu.

 

Nabavio sam i jedan laznjak za pojas za mesto suvozaca pa ko hoce da sedi bez da se veze, ima tu opciju. Meni ovo pistanje bas odgovara, hocu svaki put da se vezujem.

 

jebo YUASU, samo nemoj da bacas pare na garanciju od 40 meseci posto je to prevara. ne znam nikoga ko je naplatio tu garanciju ako baterija zvekne nakon perioda koji je uobicajena garancija (24m). ja prvi, torex me prejebo za garanciju za srebrnu vartu koja je zveknula u 38 mesecu. pun ti je net i auto forumi slicnih prica, govnari i lopine.

Link to comment

Onda Exide, mislim da s njima nema greske. No, o tom potom, izgurace ovaj valjda preko zime.

 

Inace, vozio sam dosta raznih kola dok nisam kupio ovu drugu Astru, uzimao od prijatelja kad mi je trebalo nesto. I od svih tih silnih Pasata, Megana, Alfi i to uglavnom starosti ispod 10 godina, najudobnija mi je bila Lancia Lybra 2002. godiste koju sam danas vozio, uzeo od doskorasnjeg kolege na kratko. Kakvo sediste, kakva opustencija :Hail: A platio ga je nesto tipa 1400e, registrovan godinu dana, doduse taj 1.6 benzinac navodno trosi kao blesav ali je zato bio dzabe, dobra kupovina.

Link to comment

Kad pomenu Lanciu, i ja se ponovio.

Lancia Delta 2.0 mjet 165ks

Imam je nesto vise od mesec dana. Od toga sam je 17 dana vozio bez tablica. Razlog: poreska uprava Sabac je mnogo azurna.

Auto registrovan u avgustu, ja samo radio prenos.

17 fuckin dana!

Al dobro, danas dobio tablice i krenuo da je produvam malo, jer se upalila lampica da je zapusen DPF. A to znaci, saznah preko FL foruma, da auto treba voziti preko 3000 o/min dok se ne ugasi lampica. I sve ok - ugasila se nakon 4 minuta takve voznje.

 

Mislim da jei ovo auto koji mi je najbolje leg'o do sad. Sve potaman! kuc-kuc-u-drvo

Iako volim da cesto menjam auta, poslednjih par puta mi se bas ogadilo zbog raznih poreskih uprava, tako da cu ovaj cuvati nesto duze, verovatno.

Link to comment

Al dobro, danas dobio tablice i krenuo da je produvam malo, jer se upalila lampica da je zapusen DPF. A to znaci, saznah preko FL foruma, da auto treba voziti preko 3000 o/min dok se ne ugasi lampica.

Skinu to ljudi, smara ih da produvavaju svako malo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...