Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Inace, zaboravio sam da pomenem da mi je par puta bilo nekog odvratnog vonja na par minuta kad sam palio hladjenje. Ono, bas grozan smrad od par minuta, koji je svaki put nestajao kad sam palio recimo sa dvojke ili trojke na sedmicu, valjda mu je trebalo da izduva to. Sad vise nema a nije bilo ni kad je paljena klima par puta, samo hladjenje. Nadam se da je to bilo nesto prolazno.

 

Могу да буду два разлога.

Онај мање вероватнији али који се теже открива је да си се паркирао изнад шахта.

Други је уобичајенији, климу гасиш кад и ауто, и унутра ти се полако ствара конденз а затим и буђ.

Требало би да климу угасиш који минут раније, а да оставиш да издува хладно.

 

Link to comment

Nisam prakticno ni koristio klimu do sad, par puta samo probao i gasio uvek mnogo pre gasenja kola. To je nesto ostalo od prethodnog vlasnika ali mislim da je nestalo kad sam par puta ukljucio duvanje na najjace jer se posle nije javljalo.

 

A tu Lanciu Deltu je imao neki prevarant sto je dolazio kod nas u kladionicu gde sam radio (i koji je kasnije u Balkan betu sjebao radnika za 2000e). Meni je taj auto spolja ruzan ali ima neku svemirsku nadrkanu instrument tablu, iznutra je prilicno mocan. Cak i ta Lybra od 15ak godina izgleda odlicno iznutra, a ova Delta je klasa za sebe.

Edited by Zli Gli
Link to comment

imaš po pumpama i mega marketima na odjelu auto kozmetike neke špecije koje šatro čiste klimu

svojevremeno na omv delili uz neka pranja, ja probao jednom. fino miriše narednih par dana

Link to comment

Skinu to ljudi, smara ih da produvavaju svako malo.

 

skinu pa kad lose ociste program, onda im se upali samospaljivanje DPF-a koga vise nema sto zavrsi u pregrevanju motora, krivljenju glave i generalno steti jedno 5x vecoj od zamene DPF. 

 

i nije svako malo, to traje ukupno 5 minuta koliko treba voziti na 3-4k obrtaja. al jbga golfara cvaj to nema pa srbinu smeta.

Link to comment

Onda Exide, mislim da s njima nema greske. No, o tom potom, izgurace ovaj valjda preko zime.

Meni je Exide crkao bukvalno dva dana pred istek dvogodišnje garancije. Zamenio sam ga i onda mi je taj zamenjeni potrajao gotovo okruglo četiri godine. Palio na svakoj temperaturi iz prve i sad sam ponovo kupio Exide. 

Link to comment

kolko si okvirno platio avto, ako nije tajna?

ja isto volim lanću (auto)

 

5900

 

Al sam sa prethodnim autom, Alfom 159, lose prosao. Fantastican auto za voznju, nema govora.

Ali, ocese me neko na parkingu, autolakireru zajebu farbu (ista nijansa, nisu isti "kristali"). Kaze, reklamiracemo. Ali, ja nemam vremena da cekam opet, treba mi auto.

Kamen u soferku negde na autoputu.

Krene nesto da cvili unutra.

...

I tako, izgubio sam volju za auto totalno. Morao je da ode odmah.

Za 3200 sam je dao!

 

lepo auto. uzdravlje ga vozio

:ss1:

 

Fala!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...