Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Zvali iz Forda 29, stize Fiesta  :wub: ja se obradovao kad se predstaviše rekoh sad će da kažu dođi da preuzmeš kad oo samo da vas obavestimo da stiže 29.  :lolol:

Edited by Bambula
Link to comment

Pobegla mi jedna naizgled lepa Astra 1.6 sa nekog placa kod Sapca, laznih 112 hiljada na satu ali jako lepo nasminkana za prodaju i bas sam hteo da je uzmem jer su se potrudili dosta oko sredjivanja... zapelo oko stotinak evra jer nisam poneo lovu nego samo dosao samo s drugom da pogledamo, i posle 2-3 dana kad sam hteo da dodjem ponovo video da je sklonjen oglas, prodato. Onda sam danas pazario jednu iz Austrije, isto 1.6 i isto 2006. godiste, samo sa nista manje laznih 148 hiljada na satu i sa ogrebotinama sa vise strana, zbog cega je cena bila oko 500e niza od te prve. Sad sledi registracija ujutru pa pregled i mali servis kod mehanicara a onda zakazivanje farbanja kod jednog od limara-lakirera, od 150-180e, i to je valjda to.

 

14466192_10209657272820954_1282609028_o.

 

Sta sam bildao - bildao sam, od sutra logoraski rezim ishrane dok ne dobijem nesto na lotou. Koji i ne igram uopste. Pas mater, bas je tesko biti siroma celog zivota.

Link to comment

Malko ce vise da ti trosi po gradu, a na otvorenom je munja. Svaka cast na kupovini. Ja sam moju 1.4. terao do 170 od Budimpeste do BG, na nekim mestima ne stalno naravno. Ide ko zmaj, ali srce benzin.

 

Srecno!

Link to comment

Nisam imao protiv koga da se ozenim pa ajde makar da uzmem nesto malo bolji auto od prosle Astre. Sto se tice potrosnje, svakako nece trositi vise od te prosle 1.4 nego ili manje ili jednako a ide mnogo bolje + prelazimo godisnje 10-12 hiljada, preko 15 nikad. 

 

Bilo mi je bitno samo da bude novija od Haslerove. sad jos samo malo da se nasminka i ne moz' da omane.

Edited by Zli Gli
Link to comment

3250 platio tako nesredjenu, zadnji branik mora ceo da se farba a prednji po sredini puko i tu ne mora ceo nego samo taj mali deo, plus zadnja vrata i desni retrovizor da se ofarbaju. Nista nije duboko i zesce sjebano, poliranje bi odradilo dobar deo posla ali ipak mora da se radi da bi bilo kako treba. Sa registracijom i novom saobracajnom i tablicama treba da me izadje ispod 4 svakako, sto opet nije malo uopste za auto od 10 godina ali nema se za mladji auto a nisam hteo neki manji a mladji, jbg.

 

Gazo, aj dizel jos i nekako ali karavan nije bio opcija, nemamo potrebe za tim a samo bi kevi otezalo parkiranje :D

 

Inace, za 2006. godiste a da valja, da je bez ulaganja i sa pravom kilometrazom, nevezano da li dizel ili benzinac, treba 4000+, ko hoce bas u fullu sa 8 guma i sa dobrom opremom onda i 4500+, a to je prilicno tuzno jer Astra nije neka visoka klasa. 

Edited by Zli Gli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...