Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Obicne jednobojne pamucne majce kratkih rukava i velikih brojeva po mogucnosti da nije blok 70, mada.... pomagajte...
Garderoba 3XL-6XL 100 metara iznad Djerma
Link to comment

El postoje u Beogradu ovakvi krevetići na rasklapanje za klince?reisebett.jpgVidela sam da mogu da se naruče na nekom sajtu, ali mogu li se "normalno" kupiti u prodavnicama ili sl?

Link to comment
El postoje u Beogradu ovakvi krevetići na rasklapanje za klince?reisebett.jpgVidela sam da mogu da se naruče na nekom sajtu, ali mogu li se "normalno" kupiti u prodavnicama ili sl?
imas u gotovo svim bebecim prodavnicama - enci-menci, turbolimac, aksa...
Link to comment
Obicne jednobojne pamucne majce kratkih rukava i velikih brojeva po mogucnosti da nije blok 70, mada.... pomagajte...
u Kralja petra 50 metara iznad Cara dušana.
Link to comment
hvala do neba :) ima jedna radnja u bgu koju treba da obidjem kad ulovim vremena, ako ne nadjem tamo, ocekuj pm :)
Nadje li ti one rukavice?Izgledaju mi odlicne za "slikajucu opremu"...
Link to comment
Nadje li ti one rukavice?Izgledaju mi odlicne za "slikajucu opremu"...
pa sta mislis, da hocu da se bavim jedrenjem :D nema u beogradu, ali u zagrebu ima, i uz pomoc stanovite forumasice, doci cu u posed jednog para :) javim utiske kad preuzmem.
Link to comment
pa sta mislis, da hocu da se bavim jedrenjem :D nema u beogradu, ali u zagrebu ima, i uz pomoc stanovite forumasice, doci cu u posed jednog para :) javim utiske kad preuzmem.
nemoj da lazes ljude, zna se da ti treba zbog zuljeva koje zaradjujes od anatomski neprilagodjenih nozeva i viljuski u kafanama.edit:gde da nadjem majmuna koji je isplanirao/zasadio ove topole po beogradu ciji mili polen cini da iskijavam dusu svake godine u ovo doba? vrlo bih ga rado proburazio kocem od narecenog drvlja. Edited by Velecasni Precog
Link to comment
edit:gde da nadjem majmuna koji je isplanirao/zasadio ove topole po beogradu ciji mili polen cini da iskijavam dusu svake godine u ovo doba? vrlo bih ga rado proburazio kocem od narecenog drvlja.
bojim se da bi morao da se bavish po grobljima, a to je isto kaznjivo ^_^
Link to comment
ja ću da čuvam stražu ako treba, dok mu Precog skrnavi nadgrobni spomenik.
ja vam i tako nishta nisam rekla. nisam ni bila tu. niti cu ^_^
Link to comment
nemoj da lazes ljude, zna se da ti treba zbog zuljeva koje zaradjujes od anatomski neprilagodjenih nozeva i viljuski u kafanama.edit:gde da nadjem majmuna koji je isplanirao/zasadio ove topole po beogradu ciji mili polen cini da iskijavam dusu svake godine u ovo doba? vrlo bih ga rado proburazio kocem od narecenog drvlja.
e, eno napisao sam post i na automobilima, mozes i tamo da me drkas da volim da jedem i da ti licim na jazavca, bice super fora.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...