Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

[Relativno] hitno potrebno uputstvo za ves masinu Gorenje WA 583, moze na srpskom, moze na engleskom.PDF, sken, fotka - ako je u Srbiji, moze i fotokopija postom.
Ako nisi našao na internetu, probaj mejlom ili telefonom da se obratiš Elpoku, pa da ti šaljnu mejlom ako imaju...Inače Elpok je najače mesto u Beogradu za sve što se tiče veš mašina i većina privatnih servisera se snabdeva kod njih... Vrlo su poslovni i što nemaju nabaviće vam...Nego bre, hteo sam da pitam za neko mesto gde mogu da se pazare, samo kaščice od escajga, jerbo su mi iste neverovatnom brzinom nestale iz kuće... Svaki rođendan moram da se pozajmljujem iz komšiluka... Valjda ove moje ženske malo, malo pa zveknu neku slučajno u đubre...Ja sam inače poznat po tome, da više puta godišnje pazarim makazice i pincete za kuću, jer i one fantastičnom brzinom nestaju iz kuće... <_<
Link to comment
Nego bre, hteo sam da pitam za neko mesto gde mogu da se pazare, samo kaščice od escajga, jerbo su mi iste neverovatnom brzinom nestale iz kuće... Svaki rođendan moram da se pozajmljujem iz komšiluka... Valjda ove moje ženske malo, malo pa zveknu neku slučajno u đubre...Ja sam inače poznat po tome, da više puta godišnje pazarim makazice i pincete za kuću, jer i one fantastičnom brzinom nestaju iz kuće... <_<
pa imash u svim ovim hipimarketima na komad, al skupo.preporuchujem buvljak ili pijace, isto ima, a razumno. ja sam u nekom koraku pokupovala gomilu brazilskog escajga, sasvim pristojnog. chelik za smrtnike.ali pre svega pogledaj iza mashine za sudove, ja proshle nedelje nashla 5 komada tamo, plus onaj talasasti nozic za testo. ko bi reko ^_^a bacam ljushtilicu za krompir u proseku jednom u mesec dva :ph34r: Edited by thermal bug
Link to comment
kupila danas kod braće kineza za 100 dinara.
jebiga, garant nemaju svi Kinezi? Laki21 mi reče "u seks šopovima i u Stylosu", ali ovde je pitao šta je to, tako da me možda zajebava.
brzi češ-češ po glavi i razbudiš se u momentu. znaju znanje kinezi.
Razbudiš nerve po celom telu. Ako bi postojao neki električni, ja bi samo to radio po ceo dan. Dajte, ljudi (gazzo!), gde ste to ponabavljali, vi što imate? Ozbiljan sam!
Link to comment
ja se ne zezam. vidi koje je doba a ja budna i čila ko da je podne.
i ja, prespavala dan, napekla kiflica, vedra dumresh. deder da saznamo vishe o ovom sokocalu ^_^
Link to comment
Dajte, ljudi (gazzo!), gde ste to ponabavljali, vi što imate? Ozbiljan sam!
prvi put sam taj predmet susrela kod neke drugarice koja je rekla da ima kod kineza... a drugi put sam zatekla kolegu s dva komada, presrećnog... :Drekao mi je da je kupio tu preko puta posla, u prodavnici zdrave hrane :unsure:sutra ću da proverim pa ću da javim
Link to comment
jebiga, garant nemaju svi Kinezi? Laki21 mi reče "u seks šopovima i u Stylosu", ali ovde je pitao šta je to, tako da me možda zajebava.Razbudiš nerve po celom telu. Ako bi postojao neki električni, ja bi samo to radio po ceo dan. Dajte, ljudi (gazzo!), gde ste to ponabavljali, vi što imate? Ozbiljan sam!
Ja kupio na sajmu knjiga... Na ulazu u jednu od hala stajao cikica sa tezgom tih ceskalica. Inace, genijalna stvar, momentalno jezenje
Link to comment
prvi put sam taj predmet susrela kod neke drugarice koja je rekla da ima kod kineza... a drugi put sam zatekla kolegu s dva komada, presrećnog... :Drekao mi je da je kupio tu preko puta posla, u prodavnici zdrave hrane :unsure:sutra ću da proverim pa ću da javim
strashno, vi ste svi vecherali bunike. ja mislila da je dovoljno sto sam celo popodne sanjala kako me jure panduri da me apse (nisam proneveravala, samo nisam imala ispravne isprave), ali ovo je previshe :o
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...