Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

iskljucivo sam krempite tamo jeo
najbolje kerempite u gradu (kao sa bledskog jezera) su u maloj, neuglednoj poslasticarnici u bulevaru kralja aleksandra, malo nize od djeram pijace, ka gradu.
Link to comment
najbolje kerempite u gradu (kao sa bledskog jezera) su u maloj, neuglednoj poslasticarnici u bulevaru kralja aleksandra, malo nize od djeram pijace, ka gradu.
Oštra borba između "Jadrana" i Kluba književnika.
Link to comment
najbolje kerempite u gradu (kao sa bledskog jezera) su u maloj, neuglednoj poslasticarnici u bulevaru kralja aleksandra, malo nize od djeram pijace, ka gradu.
Nekada je tu bila i najbolja boza, bolje fermentisana i manje slatka nego kod "Pelivana" ili negdašnje "Lole" u Resavskoj. Zato sada na bozu treba ići u malu ali jebitačnu poslastičarnicu kod Liona, na istoj strani bulevara, malo bliže Cvetku. Naravski, imaju i primerene krigle od pola litra, da ne mora da se zivka osoblje svaki čas :) Edited by ajgor
Link to comment
Oštra borba između "Jadrana" i Kluba književnika.
BTNJ, pošto su krempite na izvikanijim mestima u gradu? Zimus su u centru Ljubljane bile po 3,6 evrića za (poveliki) komad, svakako ne vrede toliko.
Link to comment
BTNJ, pošto su krempite na izvikanijim mestima u gradu? Zimus su u centru Ljubljane bile po 3,6 evrića za (poveliki) komad, svakako ne vrede toliko.
Od 180 do 250 dinara. U Jadranu (skromnoj poslastičarnici) oko 100 din.
Link to comment

Uh sto sam otvarao topic sad mi se jedu te shampite kod Jadrana. Treba reci da im i ostali kolachi opako rulaju ali ja se ipak u 90% slucajeva drzim sudzuka i shampite.

Link to comment

kako se zove mislim da je bila BBCova serija u četiri nastavka bila je pre deset i više godina, nešto kao Crna/bela dama , kralj, šta li je o usponu lika na politički vrh i postaje premijer nakon nekoliko ubistava ? Voleo bih da znam naslov, da je skinem i presnimim odnekud

Link to comment
kako se zove mislim da je bila BBCova serija u četiri nastavka bila je pre deset i više godina, nešto kao Crna/bela dama , kralj, šta li je o usponu lika na politički vrh i postaje premijer nakon nekoliko ubistava ? Voleo bih da znam naslov, da je skinem i presnimim odnekud
ovo trazis8amdjbc.jpg7yhles6.jpgThe_Final_Cut.jpg
Link to comment

Ima Lujo u svim boljim apotekama. Bar tako kažu u reklami za Nikorete.Nego, jesi to nam doš'o malo? Ako si vala, dobro nam došao!

Link to comment
Ima Lujo u svim boljim apotekama. Bar tako kažu u reklami za Nikorete.Nego, jesi to nam doš'o malo? Ako si vala, dobro nam došao!
Jes, ja malo svratio, bolje te našao. Nego molim te ne šali se sa mnom oko flastera. Šaljem ih odavde na osnovu informacije da ih u Bgdu nema. Znači ima? E pa sad ništa više ne znam.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...