Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

gde se izgubila poslasticarnicabila je u sindjelicevoj ulici kod ugla s pozarevackom jedna nevelika i pre neku godinu su okacili obavestenje da se sele negde. onda je tu otvorena spagetarnica koja nije zazivela. zna li neko gde da je trazim?

Link to comment

Sećam se te poslastičarnice, tamo sam nekad kupovala sitne kolače, nisu bili loši, ali ... :( , mislila sam da su je potpuno zatvorili, a ne preselili. Baš sam ti pomogla, možda će neko drugi :D .

Link to comment
tamo sam nekad kupovala sitne kolače, nisu bili loši
drugim necim sam se ja tamo sladio,iskljucivo sam krempite tamo jeo
Link to comment

dva pitanja-da li postoje neke zastitne plasticne navlake za licne karte i platne kartice i gde se one mogu nabaviti-kako se zvase video igrica u kojoj jedan ili dva coveculjka pucaju u balone koji odskacu po ekkranu. baloni se na taj nacin dele i smanjuju dok ne budu istrebljeni. mislim da su u pozadini bili neki svetski poznati predeli

Link to comment
Ovo prvo sam viđao kod gastosa, ponositih vlasnika šparkase kartica.
Izgleda da samo u Srbiji ovo predstavlja 1 nesavladivi trošak za banke, u Sloveniji se takođe dobija na izvol'te.
Link to comment

Smeta mi na zastakljenoj terasi sto svi mogu da vide unutra sta se desava. Kada su majstori instalirali, receno je da niko nece moci nista da vidi, ali od tog obecanja nista... Prema tome, bila bi mi potrebna informacija o tome gde moze da se nabavi folija ili sta vec, da je ja instaliram i da se kao u mafijaskim audi automobilima (i vladinim audi auticima) ne vidi nista sa spoljne strane kada se gleda. Kako se to cudo zove i gde ga ima? Cijena nebitna. Fala svima.

Link to comment

u knjižarama imaš one samolepljive folije koje su providne ali zamućuju staklo, tako da svetlo prolazi kroz njih al niko ne vidi šta se dešava unutra..možda ih ima i u farbarskim radnjama, ili u metrou, merkatoru..ovde možeš videti kakvih sve ima: KLIKrelativno su jeftine

Edited by funk soul sister
Link to comment
u knjižarama imaš one samolepljive folije koje su providne ali zamućuju staklo, tako da svetlo prolazi kroz njih al niko ne vidi šta se dešava unutra..možda ih ima i u farbarskim radnjama, ili u metrou, merkatoru..ovde možeš videti kakvih sve ima: KLIKrelativno su jeftine
hvala! da ne poveruje covek, svaki dan prolazim pored te radnje, uvek osvetljeno maksimalno dobro, uvek kazem sebi 'moras da vidis sta sve ima' i... produzim u kancelariju. jednom davno sam cuo da toga ima i u radnjama za automobile, za one koji hoce da 'zamrace' stakla, ali jos to nisam proveravao.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...