Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

U 24. bloku je najveci izbor. Tu ima 3-4 radnje (Max Sport, Sport Vision, Djak,...), od kojih su neke outlet, a neke regularne. Imaju solidnu ponudu, i tu je najveca sansa da nadjes ono sto ti treba
sad baš pokušavam da se setim gde je to..preko puta arene gde postoji i onaj prodavaona sa tehnikom, je l*?il* sam nešto pomešala.ma, naći ću.fala vi. :)
Link to comment
gde da proverim vid al neshto nadrkano. necu da mi baba menja monokle i pita shta je bolje.
postoji i lensoptik (i na nbg i u centru)..imaju neku promociju sad nešto džabaleska ram, staklo + pregled besplatan.i cena sočiva - pristupačna.
Link to comment
sad baš pokušavam da se setim gde je to..preko puta arene gde postoji i onaj prodavaona sa tehnikom, je l*?il* sam nešto pomešala.ma, naći ću.fala vi. :)
To je to. Elektroniki, Fitex, Ofy,...
Link to comment
gde da proverim vid al neshto nadrkano. necu da mi baba menja monokle i pita shta je bolje.
Klasični način je znatno pouzdaniji ma koliko bio dosadan, a naročito ako je od prethodnog merenja dioptrije prošlo dosta vremena.
Postoji li igde staklara koja razvozi staklo na adresu?
Ako ne živiš predaleko od Liona, poslovođa Staklopana koji se javlja na br.tel 011 2414 813 će ti prevesti kupljenu robu, pitala sam lično pre pola sata. Edited by halloween
Link to comment
da li neko zna gde bih mogla da nađem gilje do max 2000 tisuće za športske treninge? neki outlet, nešto..da ne lutam (samo da nije ovaj u immo centru..njesra)imam problem sa skočnim zglobom pa su mi potrebne neke mekše patike.
hm, bolje kupi vako nešto, neće ti patika pomoći mnogoMcDavid-Ankle-Brace-with-Cross-Strap-ItemImg_5203050.jpg
Link to comment
ovo ce biti poseban astal. moj hir. ispod stakla ce biti pescana zen basta, a u sto ce biti ugradjene pregrade za alkohol. otvoris vratanca, a unutra vince.jel da da sam pravi baustelac? laugh.gif
:Hail:
Link to comment

Ima li gde u Beogradu da se kupi uticnica za struju - adapter za britanski tip mreze. Da onaj deo koji ide u zid bude za britanski tip uticnice a da u njega sa druge strane ide uredjaj iz nase obicne Evrope

Link to comment
Ima li gde u Beogradu da se kupi uticnica za struju - adapter za britanski tip mreze. Da onaj deo koji ide u zid bude za britanski tip uticnice a da u njega sa druge strane ide uredjaj iz nase obicne Evrope
Ja pre mnogo godina našo taj adapter, samo obrnuti, u - Hajatu. Koja je to genijalna ideja bila, obišao tri lokalne prodavničice tih elektro džidžabidža koje su prodavale sve živo, ali me za taj adapter gledali čudno, kao da tražim zlatno runo. Drugar mi predložio da nazovem Hajat, i činilo se iz prve kao blesav predlog, kad ono imaju! Strani gosti stalno traže, nisu se čak ni čudili kad sam nazvao telefonom i pitao to.Imaj u vidu da je to ipak bilo pre 5-6 godina i da je adapter bio suprotan od onog što tebi treba (u adapter se utiče britanski šteker a iz njega ide naš, kontinentalni). Tako da ako su prestali s tom praksom, možda ti se smeju preko telefona, ne krivi mene :D
Link to comment

Imam taj obrnuti :D Pre mnogo godina kupljen u Engleskoj i jos sluzi, ovaj treba hitno zbog Juznoafricke republike, ima toga i tamo sigurno ali dok se onaj koji ide tamo snadje gledamo da nadjemo ovde. A pretpostavka je da ce to tamo biti vrlo prodavan sklop pa ce mu i cena biti odgovarajuca.

Ja pre mnogo godina našo taj adapter, samo obrnuti, u - Hajatu. Koja je to genijalna ideja bila, obišao tri lokalne prodavničice tih elektro džidžabidža koje su prodavale sve živo, ali me za taj adapter gledali čudno, kao da tražim zlatno runo. Drugar mi predložio da nazovem Hajat, i činilo se iz prve kao blesav predlog, kad ono imaju! Strani gosti stalno traže, nisu se čak ni čudili kad sam nazvao telefonom i pitao to.Imaj u vidu da je to ipak bilo pre 5-6 godina i da je adapter bio suprotan od onog što tebi treba (u adapter se utiče britanski šteker a iz njega ide naš, kontinentalni). Tako da ako su prestali s tom praksom, možda ti se smeju preko telefona, ne krivi mene :D
Link to comment

Aj pa ako nazoveš, javi da li imaju, baš me zanima :DInače, ne znam imate li direktan let, ali cijenim da svaki živi aerodrom to prodaje u velikim količinama za smešne pare, nekih 3-4 evra. Naravno, osim našeg, na našem aerodromu kad prođeš pasošku, nema ni trafika za novine <_<

Link to comment
Ako ne živiš predaleko od Liona, poslovođa Staklopana koji se javlja na br.tel 011 2414 813 će ti prevesti kupljenu robu, pitala sam lično pre pola sata.
bingoHail.gifHail.gifHail.gifHail.gif
Link to comment
necu da mi baba menja monokle i pita shta je bolje.
ne postoji bolji i pouzdaniji nacin od toga. jednom sam isao na nadrkano merenje i vise nikad.
Link to comment
gde da proverim vid al neshto nadrkano. necu da mi baba menja monokle i pita shta je bolje.
Ako ne kasnim suviše - sve preporuke za ordinaciju "Stankov".2000 kompletan pregled, baš nadrkano, bez baba i monokla.
Link to comment
sta su forumasi rekli o nikotinskim flasterima?Ima ili nema? Ako ima, GDE?
Šta su rekli, rekli da sam retardinjo što ne znam šta je apateka, da se reklamiraju svaki dan u svim medijima i da ih sigurno ima svugdje. Ali je li ih neko vidio na vlastite oči i gdje, e to nisu rekli. Gde da nađem? Nigdje. Kako se zove? Šuti, sine, šuti.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...