Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

za sta? postajes golman? kreces u teretanu? dolazi zima u tvoj kraj?
grunfe, jel ti pomogao precogov savet? reci ako nije, pitacemo onda i lord henryja. nista ne brini, ima da ti nadjemo te rukavice!
hoces prestati ako kazem nesto pohvalno o DSu i nesto pogrdno o LDPu?
sta se rugate grumfu, pa sta ako ne stane u brod, uzet ce manjeg partnera i gotovo. imaju mustove "performance gloves", ako zelis short fingers, long fingers ili samo bez palca i kaziprsta. ne brini, poslat cu ih prije nego se sezona zakuha biggrin.gif
hvala do neba :) ima jedna radnja u bgu koju treba da obidjem kad ulovim vremena, ako ne nadjem tamo, ocekuj pm :)
Link to comment

nije bas skroz za temu, ali evo mog problema:imam maslinasto zelenu torbu s.ж. od divnog antilopa, koji se malo uštrokavio tamo gde se hvata rukom.ja bih to nečim da očistim, ali ne znam čime.hemijsko čišćenje ne dolazi u obzir (pitala sam, i rekli su da čiste kožu, ali da bih morala prvo da izvadim dno torbe koje je valjda od kartona - ne znam pošto je ušiveno u postavu i nitnama pričvršćeno za kožno dno - kako se ne bi raspalo).unapred zahvalna p.t.

Link to comment
nije bas skroz za temu, ali evo mog problema:imam maslinasto zelenu torbu s.ж. od divnog antilopa, koji se malo uštrokavio tamo gde se hvata rukom.ja bih to nečim da očistim, ali ne znam čime.hemijsko čišćenje ne dolazi u obzir (pitala sam, i rekli su da čiste kožu, ali da bih morala prvo da izvadim dno torbe koje je valjda od kartona - ne znam pošto je ušiveno u postavu i nitnama pričvršćeno za kožno dno - kako se ne bi raspalo).unapred zahvalna p.t.
Нисам радио са ташнама него са ципелама, некад давно - то се мало ошмиргла. Шта се налепило и окорело би требало да се разиђе, кожа да се наново очупави и готово.Ако је продрло дубље, онда не знам.
Link to comment
nije bas skroz za temu, ali evo mog problema:imam maslinasto zelenu torbu s.ж. od divnog antilopa, koji se malo uštrokavio tamo gde se hvata rukom.ja bih to nečim da očistim, ali ne znam čime.hemijsko čišćenje ne dolazi u obzir (pitala sam, i rekli su da čiste kožu, ali da bih morala prvo da izvadim dno torbe koje je valjda od kartona - ne znam pošto je ušiveno u postavu i nitnama pričvršćeno za kožno dno - kako se ne bi raspalo).unapred zahvalna p.t.
imala moja cura ljubicastu tasnu od antilopa koja se ostrokavila i olindrala na ruckama pa je ona umesto da cisti uzela komad krpe (tamno zelene) i to prekrila, usila nekako, ne znam kako jebiga, nisam strucan ali valjda ima nacina. i bas lepo izgledalo. tasna ko nova. mozda ti mozes da prekrijes to nekom krpicom / kozom odgovarajuce boje ako te nervira strokavo a nemas gde da ocistis...
Link to comment

Ja bi na ovom mestu & u ovom svečanom trenutku da se javno zahvalim drugarici Slepoj Živani na trudu pri obezbeđivanju gorepomenute češagije za glavu i za ostale bolesne potrebe. Hvala!Kupila, spakovala, napisala seksi porukicu, i otposlala po pošti, a ni dinara mi nije uzela. Pa to ima samo nigde.Carica, duboki naklon, i hvala još jednom.

Link to comment

Jel ima negde u Beogradu da se nađe začin za pomfrit? Jeo pomfit kod drage, a ona ga začinila nekim švapskim začinom specijalno napravljenim baš za to. U osnovi je so, naravno, ali ima i drugih stvari no piše sve na švapskom pa nemam pojma šta je. Ne znam ni kako se zove (i to sam zaboravio). Onaj njen kupljen u Švici, nije ovde. Pomagajte!

Link to comment

Ja sam te kese/kesice kupovala na buvljaku, a ima ih i kod Adams family na Slaviji :DUlica je Kralja Milutina 47/49/51 (ne znam broj), mala, prljava, stara sto godina u paketu sa verovatno najneljubaznijim vlasnicima/prodavcima.

Link to comment
Ja bi na ovom mestu & u ovom svečanom trenutku da se javno zahvalim drugarici Slepoj Živani na trudu pri obezbeđivanju gorepomenute češagije za glavu i za ostale bolesne potrebe. Hvala!Kupila, spakovala, napisala seksi porukicu, i otposlala po pošti, a ni dinara mi nije uzela. Pa to ima samo nigde.Carica, duboki naklon, i hvala još jednom.
nema na čemu... nego da nisi sinoć negde izgubio 20 evra? :D
Link to comment
Ja sam te kese/kesice kupovala na buvljaku, a ima ih i kod Adams family na Slaviji :DUlica je Kralja Milutina 47/49/51 (ne znam broj), mala, prljava, stara sto godina u paketu sa verovatno najneljubaznijim vlasnicima/prodavcima.
Adams family :rolf: Joj znam, one nadrndane babe, ne znaš koja od njih je namćorastija.
Link to comment
nije bas skroz za temu, ali evo mog problema:imam maslinasto zelenu torbu s.ж. od divnog antilopa, koji se malo uštrokavio tamo gde se hvata rukom.ja bih to nečim da očistim, ali ne znam čime.hemijsko čišćenje ne dolazi u obzir (pitala sam, i rekli su da čiste kožu, ali da bih morala prvo da izvadim dno torbe koje je valjda od kartona - ne znam pošto je ušiveno u postavu i nitnama pričvršćeno za kožno dno - kako se ne bi raspalo).unapred zahvalna p.t.
ima ona pena za obucu od antilopa.ja sam to svojevremeno pazario u radnji gde su prodavali dr. martins program, al kontam da ima i drugde.naprska se i ostavi da deluje pola sata, pa se prebrise.dosta dobro cisti antilop, mislim da bi osvezilo i torbu.
Link to comment

Ne košta me da probam....Plejboj, hrvatski. Razgovori sa ovim ljudima u ovim mesecima me zanimaju: Mirko Kovač (septembar 2004.), Michel Houellebecq (oktobar 2008.), Chuck Palahniuk (maj 2009.) i Clint Eastwood (mart 2010.) (+ vidim da se spominje Dylan u majskom broju iz 2008, ali nisam siguran da li je u pitanju intervju ili tekst o njemu). Eto, pa ako neko ima i voljan je da skenira ovih nekoliko stvarčica, ja ću biti zahvalan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...