Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

gde ima u centru grada da se kupi ona folija za zastitu namestaja pri krecenju?evo mog problema: morao sam da otvorim ambalaze u kojima je bila ugradna tehnika kako bih izvadio uputstva za ugradnju, a te rke treba da nosim kamionom. te stvari se meni svidjaju i ja cu ih upakovati.

Link to comment
gde ima u centru grada da se kupi ona folija za zastitu namestaja pri krecenju?
gde se prodaju farbe i krechenje, tu se prodaju i svi aksesoari. ja sam zajedno sa farbom proshle godine kupila nekoliko kesa tih kesa, za neke dzaba novce. sve mora da ima u farbari bilo kojoj, 100%...(sad samo josh gde je farbara u centru, to ne znam)
Link to comment

farbara, tacno, znam ja gde ima, hvala. logican odgovor, ali lakse je pitati na forumu nego ukljuciti mozak.

Link to comment
farbara, tacno, znam ja gde ima, hvala. logican odgovor, ali lakse je pitati na forumu nego ukljuciti mozak.
sluzimo narodu druze ^_^
Link to comment
gde je splav 138? :unsure:može i - gde je renibunar 13?
Reni bunar 13 ti je na 6,7km toka Save (nulti kilometar je Usce).Uznes Google Earth pa izmeris, a ovako oprilike, to ti je u visini Ade Medjice... :thumbsup:Edit: reni bunar 13 - tacno iznad okretnice buseva izmedju 70. i 44. bloka Edited by historian
Link to comment
Fala i tebi. Sad ste me zbunili. Mislio sam da je Aramovo po naslovu, a sad ne znam zta da mislim
mislim da je Vasudeva u pravu, ovo moje je dosta starije. ali je isto sjajno. nabavi oba, sta te kosta :)
Link to comment

sta su forumasi rekli o nikotinskim flasterima?Ima ili nema? Ako ima, GDE?

Edited by eye of the beholder
Link to comment
Ima ada koja se zove međica!? Daj tamo da živim!
au bace, znas kako je tamo super. al svi placevi zauzeti, mislim da moras da stanes u red. bio nekada neki sjajan kafic na gornjem spicu, ama ga u medjuvremenu unistise i krenuse da grade neki cardak dvospratni. medjica rula.
Link to comment

one proste tanke metalne razvlacece garnisne i one plasticne vezice za razna pritezanja i mnogo druge takve robe ima u m. gorkog spram pijace u firmi koja se zove nesto tipa tehnofarba ili slicno

Link to comment

Jel zna neko neki dobar servis digitalne foto aparate po mogucstvu da ne deru sa cenama. Ispao mi je moj iz ruke pa nesto zeza.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...