Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

strashno, vi ste svi vecherali bunike. ja mislila da je dovoljno sto sam celo popodne sanjala kako me jure panduri da me apse (nisam proneveravala, samo nisam imala ispravne isprave), ali ovo je previshe :o
molim da uđe u zapisnik da ja večeravala nisam! :D
Link to comment
molim da uđe u zapisnik da ja večeravala nisam! :D
ti si fina zenska, mi em sto smo pekle em sto smo jele ^_^elem, kako cemo prepoznat to sokocalo? vako ko na slici? ima neku ambalazu?(zezate me, jelda? osim to za vecheravanje, to to verujem, mladosludos!) Edited by thermal bug
Link to comment

E aj saznajte. Četiri ujutru je, ja ne spavam, neću ni spavati, dok se ne sazna. Ili mi neko ne kupi i ne dostavi. I hvala, stvarno, baš. I Živani i ostalima.

Edited by Buck Naked
Link to comment
kako se zove, tj koja je ono sorta majmuna na koju lici mladi radikal martinovic?mali onaj tuzni majmun.
ne moras da se trudis. mozes samo da mi kazes da sam majmun
Link to comment

ima kod kineza u bloku 70 na jugozapadnom uglu zelenog tržnog centra za 100 dinara. doduše, videla sam tamo na još par mesta, ali nisam zapamtila gde. već sam imala spravicu, pa me nije zanimalo.najboli efekat se postiže kad uradiš dupli brzi češ-češ upravno na potiljak.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...