Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Jel zna neko neki dobar servis digitalne foto aparate po mogucstvu da ne deru sa cenama. Ispao mi je moj iz ruke pa nesto zeza.
Ako je marka Canon, zvanično ovlašćeni servis je Pixel Plus, Mihizova 22/5, tel. 011 339 2844. To je na Dorćolu, paralelno sa Đure Đakovića/Venizelosovom. Umešno popravljaju i temeljno razbijene aparate, naravno da se najpre dobija procena troška opravke.
Link to comment

Je l' zna neko da li kod kineza jos mogu da se nadju ona ogledala za 500 kinti, relativno pristojna, malo krive sliku?Da ne idem dzaba po ovom przenju u gungulu.

Link to comment
Postoji li igde staklara koja razvozi staklo na adresu?
ja mislim da oni to svi rade. i kad zovesh nekog na popravku, donesu novo, ugrade, odnesu staro. bar meni bilo tako kad sam pre 2 godine izvalila ceo prozor na hodniku.al mozda ja zivim u iluziji? jesi pitao vec nekog?
Link to comment
jok. treba mi staklo za astal 80x50, to mi se ne nosi po gradu fala, pitacu one staklopane itd.
ja sam u subotu isekla univer 80x50 za astal, jer je staklo na astalu skrcala daska za peglanje izazvana napadom koshave :lol:
Link to comment

ovo ce biti poseban astal. moj hir. ispod stakla ce biti pescana zen basta, a u sto ce biti ugradjene pregrade za alkohol. otvoris vratanca, a unutra vince.jel da da sam pravi baustelac? laugh.gif

Edited by vasudeva418
Link to comment
ovo ce biti poseban astal. moj hir. ispod stakla ce biti pescana zen basta, a u sto ce biti ugradjene pregrade za alkohol. otvoris vratanca, a unutra vince.
put do satorija ti je time otvoren iako ces njime krenuti pomalo lelujavim koracima laugh.gif
Link to comment

da li neko zna gde bih mogla da nađem gilje do max 2000 tisuće za športske treninge? neki outlet, nešto..da ne lutam (samo da nije ovaj u immo centru..njesra)imam problem sa skočnim zglobom pa su mi potrebne neke mekše patike.

Link to comment

Imas gomilu outleta po BGu. U 24. bloku (preko puta Arene), kod sajma (blizu Home centra), u Idei (Oml. Brigada), Delta sport u Goce Delceva,... Mozda mogu da se nadju neke New Balance za te pare. One nisu skupe

Link to comment

znam da ih ima gomila..ali me mrzi da idem u svaki..i pravo da ti kažem nemam vremena.jasno znam šta tražim..ako znaš gde mu da nađem patike za 2000 hiljade biću zahvalna.

Link to comment

Diopta, vidjam ih svuda po gradu; pregled je za dz, ako kupish cvikere. Nadkranost je u tome shto ne menja monokl, al i dalje pita da l je bolje.

Link to comment
znam da ih ima gomila..ali me mrzi da idem u svaki..i pravo da ti kažem nemam vremena.jasno znam šta tražim..ako znaš gde mu da nađem patike za 2000 hiljade biću zahvalna.
U 24. bloku je najveci izbor. Tu ima 3-4 radnje (Max Sport, Sport Vision, Djak,...), od kojih su neke outlet, a neke regularne. Imaju solidnu ponudu, i tu je najveca sansa da nadjes ono sto ti treba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...