Jump to content
IGNORED

ADSL


MaRkOMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    72

  • nbg4ever

    65

  • Anonymous

    43

  • teacher

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...
Ovaj Orion više ne radi nego što radi, da li neko ima preporuku za ADSL?
ja sam ih se fala bogu pre par dana ratosiljao, banda prevarantska, sad sam na telekomovom 20/1 za 1900 dinara, sljaka, leti..to je inace promotivna cena u avgustu uz ugovor na 24meseca, redovna je 2,7K
Link to comment
Ovaj Orion više ne radi nego što radi, da li neko ima preporuku za ADSL?
uzo za bg isto što i t. u ns već 3-4 godine imam telekoom. ne sećam se problema.
Link to comment

Beotel.net vec godinama.Jedini problem je sugavi modem bez wifi-ja uz jeftijije pakete, pa sam morao da se otvorim za ciska.Od tad radi super.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Izgleda da mi je otisao ruter.Nisam pod ugovorom kod telekoma - jel menjaju bez pitanja, ili...? I koliko brzo to obave?Doduse, ne pada mi ni na pamet da se vracam na 1.5mbit (imao sam zaglavljen speedup na 6), pa mi ne bi pretesko pao ni ugovor na 2g. Neko je pominjao akcije kod njih - sta moze sad da se dobije za tih 1500-1900 dinara?Sent from my Nexus 4

Link to comment
Izgleda da mi je otisao ruter.Nisam pod ugovorom kod telekoma - jel menjaju bez pitanja, ili...? I koliko brzo to obave?Doduse, ne pada mi ni na pamet da se vracam na 1.5mbit (imao sam zaglavljen speedup na 6), pa mi ne bi pretesko pao ni ugovor na 2g.Neko je pominjao akcije kod njih - sta moze sad da se dobije za tih 1500-1900 dinara?Sent from my Nexus 4
do kraja avgusta 20/1 s ugovorom na dve godine..
Link to comment

Da, sad sam video na sajtu. Jel moze kod njih da se proveri i da li moja linija podrzava 20mbit? Da uzmem 10, ako moze da podrzi tipa 12 maksSent from my Nexus 4

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...