Jump to content
IGNORED

ADSL


MaRkOMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    72

  • nbg4ever

    65

  • Anonymous

    43

  • teacher

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imam neka posredna iskustva sa njima (i ne svidjaju mi se preterano) što i nije mnogo bitno. Ono što mi jeste bitno je ugovorna obaveza na 24 meseca da bi ostao na istoj ceni/paketu kao i dosad, što mi ne odgovara. Već neko vreme razmišljam da napravim mini hub u zgradi i da podelim 100mbit sa komšilukom (nas 5) i čini mi se da je došlo vreme za to (SBB, 100/4mbit sa fixnim IPjem za oko 7200,00). Jedan RB951-2N da se lepo izbalansira protok i milina...

Link to comment

Orion je pokojni Sezampro, radi im net, stabilno i dobro. Koristim njihov D@H(direct at home) godinama unazad i nemam nekih problema.

Edited by Milosh76
Link to comment

Razgovarao sam sa nekim u Beocity-ju i dobio informaciju da su svi korisnici automatski prebaceni na Orion. Potrebno je podesiti rutere sa novim user name. Racuni ce od sada stizati preko Oriona, a moguce je promeniti pakete. RIP Beocity.

Link to comment
Razgovarao sam sa nekim u Beocity-ju i dobio informaciju da su svi korisnici automatski prebaceni na Orion. Potrebno je podesiti rutere sa novim user name. Racuni ce od sada stizati preko Oriona, a moguce je promeniti pakete. RIP Beocity.
kako se ovo radi, neki tutorial for dummies?
Link to comment

kod njih je pravilo username@sezampro ... tako meni funkcionise godinama i kad su postali Orion. Najbolje da pozoves podrsku, ali u sustini to je to.

Link to comment

ulogujes se na ruter i promenis user name da bude u formatu: o-(tvoje posojece user name)@orion. ovo o je o ne nula. ako imas probleme pozovi podrsku.

Link to comment
kako se ovo radi, neki tutorial for dummies?
Idi na Orion sajt...(dobro, ne znam da li imas net pa je ovo malo kontradiktorno ;) )Ime tamo online podrška sasvim su ok vodiće te kroz postupak...Još bolje telefonom...
Link to comment
Idi na Orion sajt...(dobro, ne znam da li imas net pa je ovo malo kontradiktorno ;) )Ime tamo online podrška sasvim su ok vodiće te kroz postupak...Još bolje telefonom...
zavrseno, al hvala svejedno :)
Link to comment
  • 4 weeks later...

Istekao mi je ugovor koji sam potpisao letos, pa sad hocu da vratim brzinu na 2mbps. Jel to moze i od kuce, telefon/net, ili moram da idem u poslovnicu?I razmisljam o onom box paketu, bez iptv-a. Oni impulsi sto idu uz paket, jel me to oslobadja placanja pretplate za fiksni, ili i dalje mora da se placa? I da li MTS i dalje ima onu segmentaciju kod prodaje telefona?

Link to comment

Sto se box paketa tice pretplata za fiksni je ukljucena u tu cenu (ja koristim box 4 sada)imaju i neke mobilne telefone za 1 dinar uz box paket na 2 godine

Edited by Далибор
Link to comment

Odlicno ako ulazi. Zanima me onaj Alcatel OT995. Deluje odlicno, a kosta 16k uz Box, na 12 rata.Jedino sto bi ugovor potpisivao u novembru, a necu da im placam 2100 mesecno za jebena 4mbita. Ne dam. A mrzi me da idem do poslovnice.

Link to comment

I mene su posle 4mb za 1400din oshurili sa istim protokom ali za skoro soma dinara vise. Odem u poslovnicu i kazu da imaju paket 2700din u sta ulazi 6mb neta, 300impusla za fixni i paket za mob od 500min, 500sms i 1GB neta + mob za dinar. Skroz dobra ponuda obzirom da je od monopolisticko-drzavne bagre.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...