Jump to content
IGNORED

ADSL


MaRkOMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    72

  • nbg4ever

    65

  • Anonymous

    43

  • teacher

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Od juce nemam vezu preko beocityja , danas se ne javljaju na telefon I ne radi im internet stranica, el zna neko nesto o tome?
Ista stvar (a nisu se javljali ni juce).Srecom komshiluk ima nezasticene wirelesse... :ph34r:
+1.Ispasa, kafa, ledja.
Ako niste još uvek ukačili - snađite se za MIK i menjajte provajdera. Beocity je odavno na lošem glasu. Ne znam šta ste do sada čekali.
Zato sto nisam imao problema sa njima, i kada nesto zajebu bili su korektni.Koga preporucujete za ADSL ?
Link to comment

Ja sam se odmah odlučio za izvor direktno, nisam imao problema, sada već godinu dana plaćam pola cene (promocija pri produžavanju ugovora).U firmi imam adsl preko Beotel-a, i zna da bude grdnih muka.

Link to comment
Ako niste još uvek ukačili - snađite se za MIK i menjajte provajdera. Beocity je odavno na lošem glasu. Ne znam šta ste do sada čekali.
Cuo sam par abrova u tom pravcu, ali kod njih sam dve+ godine, i ovo je prvi put da imam problem, ako ne racunam par jednosatnih prekida u 5 ujutru (i mislim zaista na par), dok sam sa Telekomom ratovao svaki drugi dan (zato sam i presao na Beocity)... Edited by historian
Link to comment
Cuo sam par abrova u tom pravcu, ali kod njih sam dve+ godine, i ovo je prvi put da imam problem, ako ne racunam par jednosatnih prekida u 5 ujutru (i mislim zaista na par), dok sam sa Telekomom ratovao svaki drugi dan (zato sam i presao na Beocity)...
Ja sam sa njima od 2005, i nikada do sada nije bilo problema, naprotiv. Menjali mi ruter par puta u fazonu "mozda jeste u njemu problem, mozda nije, ali ajde da ga zamenimo, za svaki slucaj", javljali se uvek da ce biti prekida.Ako ih neko slucajno dobije, neka javi ovde sta se desilo i sta da ocekujemo.
Link to comment

Ja sam uspeo da ih dobijem sinoc i rekli su mi da imaju neki ozbiljan infrastruktni problem za koji ocekuju da ce ga popraviti u toku noci. Jutros mi jos uvek nije radio internet. Rekli su mi takodje da ce nadoknaditi ovaj jedan dan prekida. Imam Beocity net vise od 5 godina i prilicno sam zadovoljan. Sve probleme mi resavaju daljinski, sem kad sam morao da idem do njih da menjam ruter.

Link to comment

Ja sam ih dobila jutros i rekla mi devojka da imaju kvar koji ce popraviti do 12. U 7 uvece dobijem ih opet i kaze neki tip da su popravili kvar ali im je onda Telekom odbio da ukljuci ADSL jer se tuze zbog nekih dugova, para, nemam pojma. I kao znace sutra sta ce biti ... ako ne ukljuce ADSL kaze da ce korisnike pod istim uslovima preuzeti neki drugi provajder. Ja sam posizela.

Link to comment
Telekom ugušio Beocity?
Beocity tužio Telekom za monopolsko ponašanje i naknadu štete. U znak odmazde, Telekom im je presekao link. Ako do sutra (11.07.) ne uspostave link, svi Beocity korisnici će kolektivno biti preseljeni kod nekog drugog provajdera - ne za se kod kog.
APR/NBS ne prijavljuje nikakve blokade računa za Beocity, tako da će ovo biti interesantno za gledati.
Link to comment
:thumbup: I ja bio bez interneta. Kako nismo mogli da ih dobijemo na telefon otišli smo kod njih. Mogli su bar da podignu sajt na nekog drugom sereru da jave da ne rade.
Link to comment
Postovani,ovu postu ste dobili jer ste aktivni korisnik BeocityNet ADSL servisa.Koristimo priliku da se jos jednom izvinimo zbog problema i nemogucnostpristupa servisima od 09. jula u 16h do 11. jula u 14h. Periodneaktivnosti, svim korisnicima je kompenzovan produzenjem aktuelnepretplate za pet (5) dana.Neaktivnost je prouzrokovana problemima saradnje sa Telekom Srbija zbogcega uskoro necemo vise biti u mogucnosti daljeg pruzanja Internetusluga.Obzirom da Beocity nije vise u mogucnosti da Vam pruzi ADSL Internetuslugu, sa poverenjem Vam preporucujemo da ubuduce koristite Internetusluge Orion telekoma.Prelaskom u Orion telekom, pored prenosa aktuelne pretplate, uz potpisanugovor za dalje koriscenje nekog od njihovih servisa po izboru, dobijatei 1 mesec gratis koriscenja ADSL Interneta. Opremu koju trenutnokoristite za pristup Internetu cete zadrzati i putem nje nesmetanoostvarivati konekciju.Za vise informacija pozovite sluzbu teleprodaje 011 4 100 200
<_<
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...