Jump to content
IGNORED

ADSL


MaRkOMaN

Recommended Posts

Pa čuj, ti si mogao i dial-up da koristiš do sad, pa da kažeš al sam dobro prošo!Imao si najskuplji 4mb adsl iz razloga kog?Imaš kopernikus kabl, a vidim da i oni nude net dosta povoljno.
Iz razloga da su priče o targu krenule pre skoro godinu dana, i iskreno, nisam ni razmišljao o tome da menjam paket tj da za više para mogu da dobijem više. I da jesam, to bi značilo novi ugovor, tako da bi svakako morao da čekam da ovaj istekne. Platio sam 10/5 a evo šta sam dobio:2208849746.pngMalo je reći letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.......................................
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    72

  • nbg4ever

    65

  • Anonymous

    43

  • teacher

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Koji rooter su ti dali? Meni se to ranije desavalo sa Huawei HG520s,zujwio.jpgali od kako su postavili Intracom Jetspeed2sb0gug.jpgnije se do sada ni jednom desilo. Doduse imam i ISDN liniju, ali to ne bi trebalo puno da utice na signal. Koliko si daleko od poste? Dosta ljudi koji su vise od 2 km od poste su prijavljivali probleme sa slikom/signalom. Neke od njih su kasnije odjavljivali uz objasnjenje da ne mogu zbog daljine da im pruze odgovarajucu uslugu.

Link to comment
HG 530s
taj ima wireless, ali nema antenu. na poslu je jedan takav, nema iptva na poslu, ali to sokocalo kada zabaguje mozes da bacis pasulj da svidis kada ce da se povrati. zovi podrsku. pitaj da ti zamene spravu. zadnji put su mi u poslovnici rekli da prijavim da se sokocalo pokvarilo da bi doneli drugi. dosao covek sa novim ruterom, zamenio ga, odneo ispravan stari. i kako posle da ih ne pohvalim?
Link to comment

Ma do pre mesec dana sam imao HG520s i isto mi se desavalo ali samo uglavnom kad gledam nekis sportski prenos LS ili slicno. Da ne dodje tada do nekog zagusenja ili slicno.

Link to comment

Eunet ima neku akciju gde su prva cetiri meseca u pola cene, ugovor je na 12meseci. PTTnet mislim da daje ADSL bez ugovorne obaveze. Telekom sada ima samo pakete za koje je UO 2god. Za ORION ne znam.

Link to comment
  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...