Jump to content
IGNORED

ADSL


MaRkOMaN

Recommended Posts

Nisam bio pod ugovorom, samo bi mi još ugovor s njima falio. To je bilo neko njihovo interno ludilo, baja me je nastavio da me zove i pošto je račun bio plaćen. Iskren da budem, nisam hteo da se preterano u sve to udubljujem, i onako sam planirarao da ih otkačim zbog opšteg nekvaliteta.

 

Žao mi onog Neobee-a, bio je dobar, ovi ih totalno unakaziše.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    72

  • nbg4ever

    65

  • Anonymous

    43

  • teacher

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

najebee.net bio dobar? p2p je od starta iole ljudski radio samo nocu a onda su se jednom dosetili da bi mogli 24/7 da filtriraju i p2p i rapidshare. 2150 za net + oko hiljadarke za RS premium i skidam < 10KB/S <_< 

 

Progledao sam kad sam presao na SBB 

Link to comment

Meni ništa nisu bili filtrirali, tj. možda i jesu, ali to se nije osećalo na mojim daunloudima, u životu nisam više muzike skinuo nego tih godina.

 

edit: a SBB je posebna priča, kod mene u kraju (kad su bili uvodili kablovsku) su bili zavitlali kabl preko nekog drveta, bila oluja, drvo se sjebalo, samim tim i kompletna kablovska u čitavom kraju, pri tom su mi sjebali dimnjak pošto su taj kabl sproveli okruživši moj dimnjak, ubio me bog ako znam zašto ih nisam tada tužio.

 

A pre par meseci im se moja drugarica žalila (živi kod Beograđanke) na signal i dobila odgovor 'da je to zbog radova kod generalštaba'.

 

Ista je to stoka.

Edited by Anonymous
Link to comment
  • 2 weeks later...

Orion, sinoc mi je nestao signal, na kratko se vratio i nemam ga ni trenutno. Sve lampice na modemu rade, osim "data" lampice. To mi se cesto desavalo u poslednje vreme, ali se vrati signal, sad ga nema dugo. Zovem Orion, 15. na listi cekanja, verovatno je masovnija pojava.

Link to comment

Ispostavilo se da je modem zaglupio, ovaj put i malo vise nego inace. Morao sam da ga u maticnu direktno spojim za komp i proradilo je.

Link to comment
  • 2 weeks later...

U julu mi istice ugovor sa Orionom. Planiram da ga ne produzim. Trebam li da posebno obratim paznju na neke stvari prilikom raskida ugovora, tj. prilikom obavestavanja da necu da ga produzim? Ima li neko nekih iskustava?

Link to comment

Samo idi u poslovnicu 30 dana pred istek ugovora i reci da želiš da raskineš ugovor i naglasi da želiš izdavanje migracionog koda, ako hoćeš da pređeš na neki drugi ADSL. Ako prelaziš na kablovski net, ne treba ti kod.

 

 

edit: Ukratko, ništa više ne treba. Računaj da će ti verovatno nuditi bolji ugovor kad te budu zvali zbog koda. I ponesi ugovor, naravno.

Edited by Malkmus
Link to comment

orion nesto zaebava u poslednje vreme, pogotovo nocu. ne znam da li je i kod ostalih isto.

evo kod mene skoro svako veče oko ponoći nestaje signal.

 

U julu mi istice ugovor sa Orionom. Planiram da ga ne produzim. Trebam li da posebno obratim paznju na neke stvari prilikom raskida ugovora, tj. prilikom obavestavanja da necu da ga produzim? Ima li neko nekih iskustava?

ne moraš ništa posebno da radiš. meni je istekao ugovor još u februaru. kad sam otišla da platim račun, pitali me da li želim da produžim ugovor, ja sam rekla da ne želim. i to je to.

Link to comment

Da, vidim da pise u clanu 9. ugovora da ukoliko NE otkazem 30 dana pre isteka ugovora smatrace se da je zakljucen novi na neodredjeno vreme...

Edited by Rick.James
Link to comment

Da, vidim da pise u clanu 9. ugovora da ukoliko NE otkazem 30 dana pre isteka ugovora smatrace se da je zakljucen novi na neodredjeno vreme...

Nemoj da te mrzi posalji im otkaz, mnogo su bezobrazni, ne zelis da prodjes kroz cirkus kroz koji sam ja prosao....

Link to comment

Naravno, saljem im sledece nedelje, prvo ih zovem posto kod mene nemam njihovu poslovnicu, da vidim na koji nacin i adrese zemaljske/email da im saljem otkaz.

 

Prelazim na kablovski. I imam jedno pitanje- posto mi u tom slucaju ne treba migracioni kod *whatever*, sta ako jednog dana budem opet presao na neki adsl u smislu migracionog koda, posto ga sada ne mogu traziti jer ne prelazim na drugi adsl, a mozda jednog dana hocu?

Edited by Rick.James
Link to comment

Pa pošto će ti demontirati priključak, kad budeš opet hteo biće sve ispočetka, kao i da nisi ni imao adsl, provera tehničkih mogućnosti itd.

Link to comment

Pa pošto će ti demontirati priključak, kad budeš opet hteo biće sve ispočetka, kao i da nisi ni imao adsl, provera tehničkih mogućnosti itd.

Dobro to je sad brze ali trazi im MIK obavezno...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...