Jump to content
IGNORED

ADSL


MaRkOMaN

Recommended Posts

Ja im dođem pare za april, istekao mi je ugovor 8-og a još im nisam platila ovaj mesec (namerno).

Kad prođu praznici, spakovaću im njihovu opremu (čije sam korišćenje uredno platila) i idem sa apetitom da se raskusuram.

 

Sad sam uzela Pošta.net čiju kablovsku tv već imam (nekadašnji KDS). Poučena lošim iskustvom, nisam potpisala ugovor već uzeh bez obaveze bar prvi mesec, da vidim valja li to šta. Dobila opremu (važno: daju samo modem a koaksijalni kabl i spliter sam kupuješ ako nećeš da ti oni montiraju već sam) i dokupila šta treba, nabudžila i RADI. Teku mi suze radosnice na ovaj najtužniji praznik.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    72

  • nbg4ever

    65

  • Anonymous

    43

  • teacher

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja im dođem pare za april, istekao mi je ugovor 8-og a još im nisam platila ovaj mesec (namerno).

Kad prođu praznici, spakovaću im njihovu opremu (čije sam korišćenje uredno platila) i idem sa apetitom da se raskusuram.

 

Sad sam uzela Pošta.net čiju kablovsku tv već imam (nekadašnji KDS). Poučena lošim iskustvom, nisam potpisala ugovor već uzeh bez obaveze bar prvi mesec, da vidim valja li to šta. Dobila opremu (važno: daju samo modem a koaksijalni kabl i spliter sam kupuješ ako nećeš da ti oni montiraju već sam) i dokupila šta treba, nabudžila i RADI. Teku mi suze radosnice na ovaj najtužniji praznik.

 

Cek, ovo me zanima. Mogla si da uzmes drugi net i pre nego sto si konacno raskrstila sa Orionom? Nije ti trebao onaj migracioni kod ili kako se to vec zove?

Link to comment

Da, isto sam uradila i u roditeljskom domu, sa Oriona na SBB trio mix. Preneli su i fix tel i sve. Sad im je sve na jendom računu i to nemerljivo povoljnije nego do sad, na razdvojenim operaterima.

Link to comment

Ja im dođem pare za april, istekao mi je ugovor 8-og a još im nisam platila ovaj mesec (namerno).

Kad prođu praznici, spakovaću im njihovu opremu (čije sam korišćenje uredno platila) i idem sa apetitom da se raskusuram.

 

Nemoj da im platiš ništa, makar pokušaj. Ja sam uspeo, istresao opremu, potpisao neki papir i otišao.

 

Slavim dan danas, niko me više ne zove prvog u mesucu da preti što još nisam platio račun, najgori su.

Link to comment

Jeste da nije ADSL već kablovski internet, ali kapiram da je ovo broadband topik...

 

Jel dobio još neko od Ikoma obaveštenje da dođe da zameni kablovski ruter?

Link to comment

Slavim dan danas, niko me više ne zove prvog u mesucu da preti što još nisam platio račun, najgori su.

 

orion to radio ? ja uglavnom uvek kasnim sa računom za direct@home i nikad mi se nije desilo da zovu. pošalju sms da kasnim ali nikada nisu zvali

Link to comment

orion to radio ? ja uglavnom uvek kasnim sa računom za direct@home i nikad mi se nije desilo da zovu. pošalju sms da kasnim ali nikada nisu zvali

 

U januaru sam izbrojao otprilike 10 njihovih propuštenih poziva u toku jednog dana, nisam hteo da se javim zato što sam bio u inostranstvu, kad sam se vratio baja me je zvao da pita 'da li ste regulisali decembar mesec?' Oterao sam ga u pizdu materinu, u februaru vratio modem i sad sam slobodan čovek.

Link to comment

Moram da priznam da osim generičkih sms-ova sa iznosom za uplatu, brojem računa itd i podsećanjem 20-og u mesecu da je poslednji dan (iako ni tad ne gase) - nisam imala neprijatne pozive tog tipa.

Edited by Valkyrie
Link to comment

A nisi bio pod ugovorom ili jesi? Ako je ovo prvo, onda su te sigurno zvali jer si mogao svakog časa da odeš kod nekog drugog provajdera, pa da im slučajno ne ostaneš dužan. Mi pod ugovorom nismo tako lako mogli da zapalimo, zato su bili milostivi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...