Jump to content
IGNORED

ADSL


MaRkOMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    72

  • nbg4ever

    65

  • Anonymous

    43

  • teacher

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa to. plus, znam ranije da je bilo tako, te zato i nisam prelazio sa vajrlesa, garantovali su samo maksimalne brzine, pa je bilo tesko zaliti se ako ne fercera kako treba. neam pojma kako je sad. el pise stogod u ugovoru?

Link to comment

Opet, zbog ovakve dileme (komoditeta) sam i previše dugo ostao kod ovih lopova. U najgorem slučaju ostaću bez Interneta, što možda i nije neka šteta.

Link to comment

ima kod ikoma adsl 8/1+ tv za 1850 uz ugovornu na dve godine, prvih 6 meseci free. a od 1. ce biti 10/1 + tv za 1900. jedino sto se mora kupiti ruter... Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment
a koja je procedura, recimo ako potpisem taj ugovor na 2 god, a ne budem zadovoljan, postoji li sansa da se ugovor raskine?
Naravno, al na tvoju stetu da platis neku ne-malu kintu.Ja sam se jedino zeznuo sto sam uzeo mob u okviru tog Box paketa. Za 3 soma mesecno imam neke impulse za fixni (koji ni ne koristim) 500min i 500sms 1GB neta na mobu i 6mb neta koji radi perfektno (kao i prethodnih 4-5dina otkad sam na ADSL). E sad mob sam otplatio na 12 rata ali da bih uzeo novi moram da cekam jos godinu dana da istekne ugovor za ceo Box paket.A sto se tice Oriona imam ga na poslu i zadnjih par dana sam ocajan. Zvao sam ih i oni sumnjaju na video nadzor i da su ovi™ iz serivsa nesto drkali, tj. oni zbog video nadzora ne mogu da pristupe mom ruteru. Javio sam gazdi pa nek se jebe sa njima.
Link to comment
  • 3 months later...

Telekomov ADSL je poslednjih nekoliko dana počeo da blokira/filtrira saobračaj ka smtp serverima van njegovog IP opsega. Je li reč o borbi sa spamerima koji koriste IP adrese iz Telekomovog opsega ili je nešto drugo po sredi?

Link to comment

Telekomov ADSL je poslednjih nekoliko dana počeo da blokira/filtrira saobračaj ka smtp serverima van njegovog IP opsega. Je li reč o borbi sa spamerima koji koriste IP adrese iz Telekomovog opsega ili je nešto drugo po sredi?

to prvo verovatno... saradjujem sa jednim provajderom i bas su me pitali za takvu uslugu. problem je sto su trc-trc pa na black listi, pa ljudi svaki radni dan potrose po 4-5 sati samo da se skinu sa blacklista, i to samo zato sto neki Mirko koji ni nume ukljuciti kompjuktor ima smtp trojanca lepo ususkang u pozadini svoje makine. tako da pretpostavljam da slicne probleme imaju svi provajderi

Link to comment

Aj malo pojasnite (prevedite na srpski). Jel zato na neko vreme nemam pristupa drustvenim mrezama i nekad "koći" yahoo mejl?

Link to comment

Telekomov ADSL je poslednjih nekoliko dana počeo da blokira/filtrira saobračaj ka smtp serverima van njegovog IP opsega. Je li reč o borbi sa spamerima koji koriste IP adrese iz Telekomovog opsega ili je nešto drugo po sredi?

 

Mogli su ovo i da puste kao cirkularnu e-poštu svim korisnicima, ali to obično rade samo kada reklamiraju Čolićev CD:

 

http://open.telekom.rs/home/News.aspx?temp=5&cid=56500

http://open.telekom.rs/home/Content.aspx?temp=0&sid=203&id=1861

Link to comment
  • 2 weeks later...

Isto planiram, u maju mi istice ugovor sa njima. Poslacu im prigodno pisamce u kome se zahvaljujem na saradnji i zelim im sve najbolje u nastavku karijere...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...