Jump to content
IGNORED

ADSL


MaRkOMaN

Recommended Posts

Sad će mart, samo što nije, ugovor sa Lelekom sigurno neću produžavati, tako da mi treba (ništa hitno jelte) najbolji/najpovoljni ADSL u Srbiji, odnos cena/brzina se gleda...

Edited by eye of the beholder
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    72

  • nbg4ever

    65

  • Anonymous

    43

  • teacher

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad će mart, samo što nije, ugovor sa Lelekom sigurno neću produžavati, tako da mi treba (ništa hitno jelte) najbolji/najpovoljni ADSL u Srbiji, odnos cena/brzina se gleda...
nudili mi iz oriona 6mb za 1300 dinara mesecno, pdv je ukljucen u cenu.
Link to comment
ugovor na dve godine ili ?
nemam pojma, vec imam potpisan ugovor sa telekomom pa se nisam isao u detalje. verovatno imas na njihovom sajtu.
Link to comment
nemam pojma, vec imam potpisan ugovor sa telekomom pa se nisam isao u detalje. verovatno imas na njihovom sajtu.
U pitanju je Direct@Home ili D@H, imam tu ponudu, lepo radi. Za te pare nema bolje. Imas i 10mbps za 1990 dinara.
Link to comment
Isto. Upravo sad imam takve probleme...
+1btw, ja hteo pre 2 meseca da odjebem Orion nakon skoro 5 godina i predjem na Telekom. Kod Oriona sam imao 1,5 mb za 1400 kinti a Telekom nudi 4mb za 1500, medjutim kada sam isao da raskinem ugovor ponudili su mi 4mb za 900 dinara, ugovor na godinu dana, tako da sam uzeo to. Mada su smradovi, kada su imali neke akcije da manju lovu dobijes brzi net, mene su odjebali jer ne vazi za stare clanove. :blink: Edited by monstrum
Link to comment
  • 1 month later...

Taj Orion izgleda najpovoljni što se tiče ADSLa;za 2 godine rabljenja 6 Mbps plaća se 1.990rsd mesečno (neograničen protok, naravno)Ko je od forumaša na Orionu, da prenese utiske?

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Ja sam na Orionu (nekadašnji Sezampro). Šta znam, kukala sam ranije da mi net puca kao lud, sita se napričala sa njihovim operaterima i ništa nismo rešili. U međuvremenu problem prestao. Pitaj boga do čega je bilo (jedna od teorija je da su raspali telefonski kablovi krivi i da treba da zovem telekom da mi ih promene).Plaćam ~2k mesečno za 4MB flat. Ali ja sam staariii drug član, dakle ko me jebe za popuste. E da, mislim da mi je istekao dvogodišnji ugovor pa bih mogla i ja da idem da pretim razvodom od njih. inače, pisala sam i da sam bila kontaktirana za D@H ali im je trebao kontakt predsednika kućnog saveta za ''dozvolu za postavljanje kutije sa optičkim kablom''. Mislim da je nešto zakazalo na toj relaciji, čim me do sad nisu ponovo iscimali za to. :(

Link to comment
Plaćam ~2k mesečno za 4MB flat. Ali ja sam staariii drug član, dakle ko me jebe za popuste.
Isto. Potpisao sam ugovor prosle godine misleci da radim pametnu stvar, kad posle cca 14 dana krenuli svi moguci provajderi da daju neke akcije, popuste isl. Razmisljam da ih promenim, ali me neopisivo mrzi da se akam sa migracionim kodovima i ostalim palcima. Jedino ako ne ulete sa nekom finom ponudom koja se ne odbija... :D Edited by Lord Stef
Link to comment

Ja koristim onaj njihov max/1mbps, uz ugovor na 2 godine 2500 din i ako se racunaju dva prva meseca gratis izadje i jeftinije. Za prvih godinu dana bez vecih problema, brzine DL do 1.7MB i UP do 105kBps. Uskoro bi trebali da pocnu sa radom targotelekom koji ce po najavama nuditi povoljno optiku obicnoj raji.

Edited by Barsa
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...