Jump to content
IGNORED

PPP Majice


Mp40

Recommended Posts

Sad si me, zbunio i ubio u pojam... Ja naručio 2 majce XL = 2XL majcea jedna majca XXL = XXL majcaMislim to mi deluje normalno označavanje, u mom koordinatnom sistemu... :unsure: Vidim ja da mi se umesto dve maje možda smeši jedna tunika za spavanje... <_<
mislio sam na XXL, ne znam kako su to dešifrovalli u otadžbinskoj upravi PPP-a...
chek, popinsova... jel to danas ili sutra u pola 7?
danas, valjda...
Link to comment
  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    57

  • Mp40

    44

  • pacey defender

    17

  • shimpr

    15

chek, popinsova... jel to danas ili sutra u pola 7?
valjda danas... dolazim bar pivo da popijem, ako ne uspem da dodjem i do majice . Edited by Lezilebovich
Link to comment
Dijaspora unosi zabunu. Emigrantska banda ne miruje. Svakim danom podriva nas majicni PPPoredak.Druge ture jos nema. Cekajte da se psihofizickofinansijski oporavim od ove...Imamo drug gazda i ja neke ideja za buducnost... da utanacimo pa prezentujemo!
druze chetrdesetljejeve (or somethin' like that :P) emigrantska banda indeed podriva ovu plemenitu akciju. imajuci u vidu da idem na dugo chekani (skoro 2 godine :cry:) odmor te pri kompu necu biti neko vreme, molim da kad budete osmislili vas projekat vezan za drugi krug stanpe notirate da mi je potrebna girly S majica. ukoliko je girly s majica jaaaaaaaaaaaaaaaako maleshna, utefterite mi m. falavi -_- Edited by pcelica
Link to comment
Dijaspora unosi zabunu. Emigrantska banda ne miruje. Svakim danom podriva nas majicni PPPoredak.Druge ture jos nema. Cekajte da se psihofizickofinansijski oporavim od ove...Imamo drug gazda i ja neke ideja za buducnost... da utanacimo pa prezentujemo!
Ej, ajde ja cu ( za tri nedelje) u NS da preuzmim i platim(posteno) te majice za dijasporu. I za Rosa i suprugu mu ;) Nego jel imate i za decu :)
Link to comment
Ej, ajde ja cu ( za tri nedelje) u NS da preuzmim i platim(posteno) te majice za dijasporu. I za Rosa i suprugu mu ;) Nego jel imate i za decu :)
KAKO? Kako ja da napisem da majica vise NEMA. N-E-M-A (ovako se ne pise rec "voda")?!!! Msmodesty je jedina se javila kad je trebalo i dobila je jednu. Ostali (ukljucujuci i, a narocito, dijasporu) morau da sacekaju next round koji NE ZNAM kada ce biti.Tako je govorio Isfrustra...Anyway, mozemo se mi videti da prodiskutujemo o knjizevnom dometu M. Vidojkovica, ukoliko stigne knjiga i do tada...
Link to comment
druze chetrdesetljejeve (or somethin' like that :P) emigrantska banda indeed podriva ovu plemenitu akciju. imajuci u vidu da idem na dugo chekani (skoro 2 godine :cry:) odmor te pri kompu necu biti neko vreme, molim da kad budete osmislili vas projekat vezan za drugi krug stanpe notirate da mi je potrebna girly S majica. ukoliko je girly s majica jaaaaaaaaaaaaaaaako maleshna, utefterite mi m. falavi -_-
ma ti si nebitan lik
Link to comment
oni koji ne znaju di je 'isto mesto' nek pitaju nekog ko je bio prošli put (pejsi, delija, idioteque, shimpr, pavlle, marsel mos, lezilebovich, smorenko, ikar), neću biti kod računara i moći da odgovaram na PMove.
bili su i kelt i kabeza a oni nisu bas toliko nebitni likovi za ovaj forum pa da ih tako ignorises...i pavle ima tri L u niku...izvini mu se
Link to comment
KAKO? Kako ja da napisem da majica vise NEMA. N-E-M-A (ovako se ne pise rec "voda")?!!! Msmodesty je jedina se javila kad je trebalo i dobila je jednu. Ostali (ukljucujuci i, a narocito, dijasporu) morau da sacekaju next round koji NE ZNAM kada ce biti.Tako je govorio Isfrustra...Anyway, mozemo se mi videti da prodiskutujemo o knjizevnom dometu M. Vidojkovica, ukoliko stigne knjiga i do tada...
Paz da se ne gledam s tobom zbog knjizevnosti.Ma bre, sta kako?Nikada necesh da se obogatish. Pa odesh bre u kineski ducan,kazesh ocu ovo za 10 dana..100 komada u dve izvedbe i po 4 sajzova. Aj ja cu to uradim umesto tebe.Al cu lovu da zadrzim za sebe ;) .Kace se bre naucish pameti?
Link to comment

Znas ti koliku ja knjizevnost imam???!!Nemam ja dara za bizmis. Jos 3200 din. i bicu na nuli sa ovim grandioznim projektom! Ja sam umetnik, nisam prodavac...

Link to comment
paz vamo: isto mesto, ko kad smo skupljali novce - samo u 18:30. nemam preterano vremena, jer jurcam s jedne obaveze na drugu, pa se pakujem, pa dođte deco što pre :Doni koji ne znaju di je 'isto mesto' nek pitaju nekog ko je bio prošli put (pejsi, delija, idioteque, shimpr, pavlle, marsel mos, lezilebovich, smorenko, ikar), neću biti kod računara i moći da odgovaram na PMove. pojurite, pohitajte, delegirajte nadležnost za preuzimanje majca, ako ne možete da stignete - samo da ih se rešim :D
joj bre zašto danas? na poslu sam od sad pa do ponoći. :(ima li šanse nekako drugačije? Edited by Biohemija
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...