Jump to content
IGNORED

PPP Majice


Mp40

Recommended Posts

pa najbolje bi bilo da se samobanujes. missim, da ne ispadamo mi sad tu neki zlikovci i diktatori, razumeces.
razumecu naravno, ali kako sad kad sam kupio majicu da se samobanujem. nekako ne ide. da se nadjemo na nekom vornu za pocetak. do sad sam bio pristojan manje vise
Link to comment
  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    57

  • Mp40

    44

  • pacey defender

    17

  • shimpr

    15

razumecu naravno, ali kako sad kad sam kupio majicu da se samobanujem. nekako ne ide. da se nadjemo na nekom vornu za pocetak. do sad sam bio pristojan manje vise
moze i tako, ali ako obecas da ces sledecih nedelju dana piti samo pivo.
Link to comment
Dobro, moze li neko ondaK meni da prosledi ? dizajn, pa da ja vidim da napravim turu majica za dijasporu koja se nalazi blize pingvinima juznog pola, nego civilizaciji? Tako da ustedim(o) na PPPostarini, a svi zadovoljni.
Ajde,uradi to.Mozda i zaradish koju kintu. Ja cu preuzeti za dijasporu pa im saljem ( al moraju prvoda mi plate PayPal-om ;) )
Link to comment
ako ga ti placas
Brate mili, kako ce sad da te banuje...Inace, beskrajno mi je zao sto nisam prisustvovao okupljanju. Nadam se da ce u terminu kad ja budem preuzimao majcu takodje doci neki bitniji i manje bitni clanovi kluba.
Link to comment

samo da naglasim da smo mi igrali 2 sata basketa, a najistrajnija ekipa forumasa je i dalje bila u rektoratu, pa smo im se pridruzili.

Link to comment
samo da naglasim da smo mi igrali 2 sata basketa, a najistrajnija ekipa forumasa je i dalje bila u rektoratu, pa smo im se pridruzili.
nisam znao da bigej, venom i ja predstavljamo ekipu :lol: Edited by ikar
Link to comment
nisam znao da bigej, venom i ja predstavljamo ekipu :lol:
dok smo mi na kalisu skakali i krvarili, vi ste svoju pobedu ostvarili za kariranim stolom. angry.gif
Link to comment

To sa cenom je i moj zaključak. Toliki je bio moj udeo u onom računu.Majica jeste super. Potrebna mi je jedna za PPP Slovenca kada dođe na red nova tura. mislim da bi i kape bile dobra stvar.Meri, kod sledećeg posla imaš transport kod mene. Naravno, džabe. Ja sam dokon čovek.

Link to comment

otvaram berzu. jel oce neko da zameni XL za L?meni posle toga ostaje da izprintam i pojedem post ispod

Quizmaster LMp40 L
osim ako nisu u pitanju neke basketaske velicine, ti i qm cete biti pizdarija prizor u tim majicama.
Edited by Hustler
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...