Jump to content
IGNORED

PPP Majice


Mp40

Recommended Posts

20kvbs3.jpg
reci svom kolegi da je mogao malo manje headrooma da ostavi (dobro, za standup je trebalo i da te stavi na sredinu, al nema veze), taman toliko da u kadar stane i 'patologija'. -_-
Link to comment
  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    57

  • Mp40

    44

  • pacey defender

    17

  • shimpr

    15

ladno je ova obukla majicu i to se pojavila na televiziji...meni ce moja majica da sluzi kao otirac i to ce noge da se ciste o ledjnu stranu...kolko je neki kvalitetniji otirac...500-600 dinara sigurno a mp40 je reako da je dobar kvalitet majica pa mogu da se iskoriste i u neku drugu svrhu

Link to comment

debil alert:umesto da preselim sve nove pmove u folder Majice, specijalno napravljen za tu priliku - stisnuh delete i odoše svi pmovi u vezi sa majicama, primljeni u proteklih 48h, kvragu. javite se ponovo, meni - velikoj budali. hvala.

Link to comment
bolji bio gathering na kom bi svako morao svojom pojavom da što više podseća na avatar. oni sa humanoidnim da se sukladno kostimiraju, oni sa nekim glupim simbolima da ih nekako predstave na garderobi. for example, dranata dođe u segsi spavaćici sa kornjačicama, i tako to. empej da nađe plastikanerski šmajser, to bi bio hit.
tek sad, u dokolici, pregledah sve ovo. boldovano bi bilo :rolf: što se mene tiče.Nadam se da je jedan forumaš imao u vidu moju malenkost. Ideja je bila sjajna i nadam se repeticiji.
Link to comment

Morgana M girlyMeri popins M,L GirlyPacey Defender 2L, SSalko Dinamitas 2XLMsmodesty M girlyMarsel Mos 2LIdioteque 2LLessa L girlyKudravi Gaucos LKokota XLMarvin LPavllle XLShimpr LDelija67 L, XLLezilebovich XXLAl Khawarizmi LSaveznik 2 XXLFoto XLThermal bug XXLGrunf XLSmorenko LBghost MKelt XLIkar 2XLDranata M girlyMiralem XLTinman XLCeres M girly+ gotivacdareBiohemijaLloydLarkoLebowskysherman samo da smislim najpametniju lokaciju i javim vam vreme. danas is the day :D

Link to comment
Morgana M girlyMeri popins M,L GirlyPacey Defender 2L, SSalko Dinamitas 2XLMsmodesty M girlyMarsel Mos 2LIdioteque 2LLessa L girlyKudravi Gaucos LKokota XLMarvin LPavllle XLShimpr LDelija67 L, XLLezilebovich XXLAl Khawarizmi LSaveznik 2 XXLFoto XLThermal bug XXLGrunf XLSmorenko LBghost MKelt XLIkar 2XLDranata M girlyMiralem XLTinman XLCeres M girly+ gotivacdareBiohemijaLloydLarkoLebowskysherman samo da smislim najpametniju lokaciju i javim vam vreme. danas is the day :D
samo da javim da ja ne mogu danas nikako
Link to comment
Morgana M girlyMeri popins M,L GirlyPacey Defender 2L, SSalko Dinamitas 2XLMsmodesty M girlyMarsel Mos 2LIdioteque 2LLessa L girlyKudravi Gaucos LKokota XLMarvin LPavllle XLShimpr LDelija67 L, XLLezilebovich XXLAl Khawarizmi LSaveznik 2 XXLFoto XLThermal bug XXLGrunf XLSmorenko LBghost MKelt XLIkar 2XLDranata M girlyMiralem XLTinman XLCeres M girly+ gotivacdareBiohemijaLloydLarkoLebowskysherman samo da smislim najpametniju lokaciju i javim vam vreme. danas is the day :D
Možda bih trebao ići na pregled kod oftamologa, ali čini mi se da neki zaista pogrešno gledaju na svoje telo u smislu veličina majica koje su poručili...
Link to comment
Možda bih trebao ići na pregled kod oftamologa, ali čini mi se da neki zaista pogrešno gledaju na svoje telo u smislu veličina majica koje su poručili...
hoces da kazes da ce ikaru biti majica tesna?
Link to comment
A sad nova foto-tema:"Dobio sam moju PPP majicu i obozavam je"
:)a neki zajednichki fotoseshn ili cemo da se fotoshopiramo zajedno pa da bude kao ekskurzijaKristina dusho :wub:
Link to comment
Tu je majicu ikar za Harpera narucio. Ikarova majica je kod mene, M girly kao sto smo se dogovorili.Da mu nece biti velika? :cry:
A ti si stvarno naručio M? Koliko nesigurnosti kod oficijelnog forumskog tetreba...
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...