Jump to content
IGNORED

PPP Majice


Mp40

Recommended Posts

Upoznah gomilu vedrih ljudi... Ali najvedriji bejahu Shimpr i Mary. Shimpr je nažalost imao zakazanu košarkašku utakmicu te nas brzo napusti...Eee Pčelice, Pčelice... Kad bi samo znala na koga si se namerila... :rolleyes: Još si i jeftino prošla... :D I naravno PPP majce! Hvala velikom MP40! :Hail: Ali sada, svaka fotografija sa PPP majcom deluje deplasirano, nakon Kristininog pojavljivanja... :)

Link to comment
  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    57

  • Mp40

    44

  • pacey defender

    17

  • shimpr

    15

Dobro, moze li neko ondaK meni da prosledi © dizajn, pa da ja vidim da napravim turu majica za dijasporu koja se nalazi blize pingvinima juznog pola, nego civilizaciji? Tako da ustedim(o) na PPPostarini, a svi zadovoljni.

Link to comment
Upoznah gomilu vedrih ljudi... Ali najvedriji bejahu Shimpr i Mary. Shimpr je nažalost imao zakazanu košarkašku utakmicu te nas brzo napusti...Eee Pčelice, Pčelice... Kad bi samo znala na koga si se namerila... :rolleyes: Još si i jeftino prošla... :D I naravno PPP majce! Hvala velikom MP40! :Hail: Ali sada, svaka fotografija sa PPP majcom deluje deplasirano, nakon Kristininog pojavljivanja... :)
predpostavljam na jaaaaaaaaaaaako bitnog lika :rolleyes: .kulushic, pokushala da zanemarim bezobrazluke, al vidim da mi se ne dozvoljava.obecajem, nit cu pisati ovde vise, nit zelim majicu u sledecem krugu stanpe.
Link to comment

Bejah, videh, uzeh. Hvala mladom forumašu što je mislio na svog matoroh ćaleta.Drago mi je što sam imao priliku da upoznam mlade ljude koji bi mi (sem Dareta i Ikara) mogli komotno da budu deca. Kelt, Meri, kingmejker, Pavlllllllllllllle........... Inersesntno je koliko je pominjani šimpr u stvari prijatan momak. Ko bi rekao, obzirom na avatar.Pčelice, ne budi tak'a.Pozdrav svima

Link to comment

Da to je taj ceh. Nego konobar iz rektorata je narucio jednu majcu kako rece "naseg kluba" i pokusavao je da je izmoli da mu ostavimo jednu da nas reklamira po basti ali je Meri ostala srca kamenoga.

Link to comment
da se banuju oni sto su pili sok.
Ipak treba uzeti u obzir da se posle održavao 1 forumaški basket i morala se održati bistrina u glavi i nogama.
Link to comment
ponavljash se.bijedno.
bolje da se ponavljam nego da sam nebitaninace majica je super...skoro mi je do kolena...mislim majica mi je do kolena a ne nesto drugo da me neko ne razume pogresno...rukavi su ok
Link to comment

jebalo me more zakasnih za majicu :lol: ...aj da se prijavim za sledecu rundu kad god da bude 1 XL...btw mogli smo odraditi neke dresove: broj + nickname :) ...

Link to comment
Drago mi je što sam imao priliku da upoznam mlade ljude koji bi mi (sem Dareta i Ikara) mogli komotno da budu deca. Kelt, Meri, kingmejker, Pavlllllllllllllle........... Inersesntno je koliko je pominjani šimpr u stvari prijatan momak. Ko bi rekao, obzirom na avatar.
ako smo svi tako prijatni sto nas onda sve ne usvojite...osim kingmejkerke naravno posto bi sa sobom povela i onog odvratnog hrcka...evo moze umesto nje pcelica da se makar na trenutak oseti bitno
Link to comment
ijao sta cu sad :o
pa najbolje bi bilo da se samobanujes. missim, da ne ispadamo mi sad tu neki zlikovci i diktatori, razumeces.ps. zabranjujem popinsu da napise ista u vezi mog prethodnog posta.pps. jer i hrcak dobio majcu?
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...