Jump to content
IGNORED

PPP Majice


Mp40

Recommended Posts

  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    57

  • Mp40

    44

  • pacey defender

    17

  • shimpr

    15

ja samo da podsetim i naglasim - da ne bude zabune:
Ja samo da podsetim da mi pošalješ one podatke, da bih ti poslao one pare, za one majce, ako ih je MP40 odradio.
Link to comment
Ja samo da podsetim da mi pošalješ one podatke, da bih ti poslao one pare, za one majce, ako ih je MP40 odradio.
ja tek sad, naknadnim bacanjem pogleda na spisak, vidim da ti nisi na njemu, a bejah ubeđena da jesi. vidi sa četrdesetevljevim dal može nekako da se iskompenzuje. kako je ovo prvi put i na brzinu, razumljivo je da je došlo do previda. nadam se da će uskoro biti još 1 ovakva akcija, pošto ima ljudi koji nisu stigli da naruče, kao i onih koji su naručili, al ih se previdelo slučajno u sastavljanju konačnog spiska. što reče empe - malo smo neiskusni u ovome, al nam je :heart: na mestu.
Link to comment
ja tek sad, naknadnim bacanjem pogleda na spisak, vidim da ti nisi na njemu, a bejah ubeđena da jesi. vidi sa četrdesetevljevim dal može nekako da se iskompenzuje. kako je ovo prvi put i na brzinu, razumljivo je da je došlo do previda. nadam se da će uskoro biti još 1 ovakva akcija, pošto ima ljudi koji nisu stigli da naruče, kao i onih koji su naručili, al ih se previdelo slučajno u sastavljanju konačnog spiska. što reče empe - malo smo neiskusni u ovome, al nam je :heart: na mestu.
He he, a bitanga mi rekla da me je uračunao. Ništa, moraću onda novce da utrošim na neke druge maIce -_- :lepenmladiccx2.jpglepenkaradzicfo1.jpg
Link to comment
oce biti neka subliminalna poruka na tim ppp majicama? vaznost zdesnanalijevo marketinga se nikad ne moze precijeniti.
ako postoji takva mogućnost, ja bih da naručim poruku koja glasi:need bigger PM inbox. može i da svetluca. plavičaste iskre lepo izgledaju na pink pamučnoj podlozi. hvala.vaša m.btw, ovim putem bih da se zahvalim svim drugarima koji su odgovorili na pm pozivnicu. Edited by MaryPoppins
Link to comment
Morgana M girlyMeri popins M,L GirlyPacey Defender 2L, SSlako Dinamitas 2XLMsmodesty M girlyMarsel Mos 2LIdioteque 2LLessa L girlyKudravi Gaucos LKokotaMarvin LPavllle XLShimpr LDelija67 L, XLLezilebovich XXLAl Khawarizmi LSaveznik 2 XXLFoto XLThermal bug XXLGrunf XLSmorenko LBghost MKelt XLIkar 2XLDranata M girlyMiralem XLTinman XLCeres M girlyboldovani forumaši su izmirili svoje obaveze prema ppp t shirt ltd.
super
Link to comment
super
i ne samo to, šimpr se ponudio da plati i ostale majice, jedva sam ga odgovorila od nauma. Edited by MaryPoppins
Link to comment

Majice izgledaju jebomater!!!Okacicu sliku kad se vratim sa svog pravog posla jer, uprkos uvrezenom misljenju, ja se ne bavim stampanjem PPP majica for a living...

Link to comment
Majice izgledaju jebomater!!!Okacicu sliku kad se vratim sa svog pravog posla jer, uprkos uvrezenom misljenju, ja se ne bavim stampanjem PPP majica for a living...
jedva čekam da vidim one roza :D
Link to comment
Majice izgledaju jebomater!!!Okacicu sliku kad se vratim sa svog pravog posla jer, uprkos uvrezenom misljenju, ja se ne bavim stampanjem PPP majica for a living...
Kao i knjige? ;) MLogo si me bre razocharao.Ali i ti to zansh, pa mi zato i ne nudish majice.A i ne trebaju mi. Nisu moj stil :lol:
Link to comment

poštovani prijatelji, hvala vam na promptnim odgovorima na PM i velikom odzivu. karavan poppins uskoro kreće put dogovorenog mesta, biću tamo i ranije, ako ne odlučim da se priključim šetnji podrške 1 dabi. dobro pitanje je znak raspoznavanja: nemam pojma - imam smeđu tuniku, neprijatno sam glasna i verovatno ću jesti nešto.

Link to comment
poštovani prijatelji, hvala vam na promptnim odgovorima na PM i velikom odzivu. karavan poppins uskoro kreće put dogovorenog mesta, biću tamo i ranije, ako ne odlučim da se priključim šetnji podrške 1 dabi. dobro pitanje je znak raspoznavanja: nemam pojma - imam smeđu tuniku, neprijatno sam glasna i verovatno ću jesti nešto.
zajebava.uopste nema smedju tuniku. :rolleyes:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...