Jump to content
IGNORED

PPP Majice


Mp40

Recommended Posts

  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    57

  • Mp40

    44

  • pacey defender

    17

  • shimpr

    15

A evo i dokaza o konzumaciji od sinoc :D
auh, alal vera. ja samo da javno reknem, pošto nisam za astalom, a prva sam otišla - ja sam ostavila pare, mame mi.
da se banuju oni sto su pili sok.
ps. zabranjujem popinsu da napise ista u vezi mog prethodnog posta.
1 slika vrijedi više od tisuću riječi:

gooshtermpfueqhdbo4.gif

Brate mili, kako ce sad da te banuje...Inace, beskrajno mi je zao sto nisam prisustvovao okupljanju. Nadam se da ce u terminu kad ja budem preuzimao majcu takodje doci neki bitniji i manje bitni clanovi kluba.
moraće da pane još 1 podela, svakako. pokušaćemo da okupimo istu ekipu.
To sa cenom je i moj zaključak. Toliki je bio moj udeo u onom računu.Majica jeste super. Potrebna mi je jedna za PPP Slovenca kada dođe na red nova tura. mislim da bi i kape bile dobra stvar.Meri, kod sledećeg posla imaš transport kod mene. Naravno, džabe. Ja sam dokon čovek.
hvala unapred. :)inače zahtevi za još majica stižu na pm. potpuno sam fascinirana. ovo za kape je super ideja, a ja sam zbilja bila ozbiljna za one bebeće autfite. bojim se da će mi MP otkinuti glavu.
Link to comment
1 slika vrijedi više od tisuću riječi:
svakom dobronamernom ce biti jasno da to na slici nisam ja. nego moj zli brat blizanac. dokaz: jer imam adidas duks? a? a?verzija 2: to je bio miralem sa tamo, a ja sam miralem sa ppp kog ne poznajes. Edited by Miralem
Link to comment

e, nisam ni ja ona sa tamo, tamo bi vam se možda smejala, da nerviram vlas, sad vi mene (i.e. vlas) nervirate, jer mi remetite red. aj, sad, paljba. ganjajte se po deponiji <_<

Link to comment
majca je super, samo mi se čini da sam mogao i xl. koliko se ovo čudo skuplja pri pranju?empejcu sve pohvala za izvedbu.
ne znam koliko se skuplja, ali sigurno pušta boju (na tries' oprana).
Link to comment
ne znam koliko se skuplja, ali sigurno pušta boju (na tries' oprana).
Moja nije ispustila crnilo. A ženi sam ukazao na Lezilebovićevu siguricu. Nije se ni skupila, ako nisam smršao.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...