Jump to content
IGNORED

PPP Majice


Mp40

Recommended Posts

i hoće li biti za one koji su ispalili prilikom prošlog deljenja?
yeah, yeah.. to i mene zanima, posto nisam mogao da se pojavim prosli put.. a do narednog ponedeljka sam u BGu, pa bih mogao da se pojavim :)@MaryPoppinsoveri pp :)
Link to comment
  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    57

  • Mp40

    44

  • pacey defender

    17

  • shimpr

    15

e, sad sam izoveravala poruke i sve. može, može drugi krug deljenja. jedino što ne znam da li ću moći danas da se organizujem, no potrudiću se. majice su mi kod kuće, a ja nisam - pokušaću nešto da izmudrujem na brzinu. if today - onda ne pre 8 sati uveče, jel to ok?

Link to comment

evo ovako: ipak ne večeras, nego sutra uveče ako je to ok. taman da i druge koji nisu dobili svoje majice iskontaktiram. biohemija, pošalji pm, možda može nešto da se organizuje. za drugi krug, ako ga bude, zadužen je MP40, a kolko ja shvatam on je trenutno na moru. zaskočite ga odma čim se vrati onako odmornog i dobre volje :D

Link to comment

precenjuješ moje telesne obline, ali možda bi Matilda mogla da ti pomogne, kao dama dami.edit: ako vam Empejevljev bude nudio kuću definitvno uzmite XL, biće veća od svih regularnih

Edited by Kelt
Link to comment
menjam XL za L <_<
menjam zenski L za bilo koji XLmoze?
precenjuješ moje telesne obline, ali možda bi Matilda mogla da ti pomogne, kao dama dami.edit: ako vam Empejevljev bude nudio kuću definitvno uzmite XL, biće veća od svih regularnih
kod mene sve tako!
Kad sami sebi ocenjujemo meru... :rolleyes: Definitivno se precenjujemo... ;)
Link to comment
Kad sami sebi ocenjujemo meru... :rolleyes: Definitivno se precenjujemo... ;)
samo da se notira da sam ja sebe potcenila, bar u nekim delovimanego, salih se za ponudu gore, ne dam ja svoju PPP maju ni za sta
Link to comment

@lessaMa to sa merom, precenjivanjem i potcenjivanjem važi i za druge i za moju malenkost... Nešto kao kolektivni sindrom... :rolleyes: A sad ozbiljno, ako ti je stalo da promeniš, mogu ti ja zameniti i tvoju girly uzeti za moje devojke, a tebi dati jednu od dve XL koje sam uzeo za sebe...Razmisli, pa kako ti volja... :)

Link to comment
Definitivno se precenjujemo... ;)
Ma kakvi! Sad sam sve shvatio! Veličina majica je podla zavera Brigada ravničarskih mučenika na čelu sa Empejem! Ste gledali Air America? Znate foru kada bacaju Čarlijima ogromne kondome sa ciljem da bi kod njih izazvali kompleks niže vrednosti? E tako BRM hoće nama preko reke da kaže kako je naše XL njihovo L, naše L njihovo M... Jel vidite kako se niko od ravničara ne žali na veličinu, njima nisu menjali etikete! Podmuklo! Ne budte naivni!
Link to comment
precenjuješ moje telesne obline, ali možda bi Matilda mogla da ti pomogne, kao dama dami.edit: ako vam Empejevljev bude nudio kuću definitvno uzmite XL, biće veća od svih regularnih
Koliko istine ima u ovome :DXL je kao XXL
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...