Jump to content
IGNORED

PPP Majice


Mp40

Recommended Posts

Molba__________Morim gornji naslov (Empejac) da mi obezbedi majicu (moze i nekoliko komada pa saljem po Jevropi jemigrantkinjama tipamsmodesty),M sajz,za zenska prsa. Preuzimam i placam licno u NS (dvajesinekivagust).Detalji (karanfil u kosi) na PM :D

Link to comment
  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    57

  • Mp40

    44

  • pacey defender

    17

  • shimpr

    15

Volim kad majice zategnu moje moderno telo. Tekstil takodje voli kad zadobije konture snaznih mornarskih misica i prvoklasne italijanske keramike. Rukave niko nista ne pita, njih prvo secem.
Da, znam da voliš da ti se vidi pupak i Calvin Klein gaće...
Link to comment
Molba__________Morim gornji naslov (Empejac) da mi obezbedi majicu (moze i nekoliko komada pa saljem po Jevropi jemigrantkinjama tipamsmodesty),M sajz,za zenska prsa. Preuzimam i placam licno u NS (dvajesinekivagust).Detalji (karanfil u kosi) na PM :D
ubaci i mene sa sve suprugom na listu (XL i S girly). bitte. :) Edited by Rosbacher
Link to comment
2XL je veličina koju bi Shaq nosio kod krojača na skraćivanje...
kako bre uco? ja nosim 2XL, doduse ne zbog sirine vec zbog visine. svaka susa, pa i ja, danas nosi 2XL i ta velicina vise nije sto je nekad bila. :(
Link to comment
kako bre uco? ja nosim 2XL, doduse ne zbog sirine vec zbog visine. svaka susa, pa i ja, danas nosi 2XL i ta velicina vise nije sto je nekad bila. :(
Govorim o konkretno, ovim majicama...
Link to comment
Govorim o konkretno, ovim majicama...
okja sam narucio 2XL! ako je meni velika, a ja sam visok 2m, bice velika i ostalima.
Link to comment

Dijaspora unosi zabunu. Emigrantska banda ne miruje. Svakim danom podriva nas majicni PPPoredak.Druge ture jos nema. Cekajte da se psihofizickofinansijski oporavim od ove...Imamo drug gazda i ja neke ideja za buducnost... da utanacimo pa prezentujemo!

Link to comment

paz vamo: isto mesto, ko kad smo skupljali novce - samo u 18:30. nemam preterano vremena, jer jurcam s jedne obaveze na drugu, pa se pakujem, pa dođte deco što pre :Doni koji ne znaju di je 'isto mesto' nek pitaju nekog ko je bio prošli put (pejsi, delija, idioteque, shimpr, pavlle, marsel mos, lezilebovich, smorenko, ikar), neću biti kod računara i moći da odgovaram na PMove. pojurite, pohitajte, delegirajte nadležnost za preuzimanje majca, ako ne možete da stignete - samo da ih se rešim :D

Link to comment
ich wollte zuerst 2XL, aber dann sagte lehrer, da? 2XL sehr gro? ist... :rolleyes:
ich gehe davon aus, da? der lehrer dich nie gesehen hat :wicked: uzecemo ppp nashivke, pa ce teja da nam sashije maice
Link to comment

aj, kad se izdogovarate, samo nek neko kvotuje moj post sa obaveštenjem i prenese na sledeću stranu - neću biti kod kompa - da vide ovi što danas uzimaju majce, da ne šlepam pun koofer kući ponovo :D

Link to comment
2XL je veličina koju bi Shaq nosio kod krojača na skraćivanje...
Sad si me, zbunio i ubio u pojam... Ja naručio 2 majce XL = 2XL majcea jedna majca XXL = XXL majcaMislim to mi deluje normalno označavanje, u mom koordinatnom sistemu... :unsure: Vidim ja da mi se umesto dve maje možda smeši jedna tunika za spavanje... <_<
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...