Jump to content
IGNORED

PPP Majice


Mp40

Recommended Posts

  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    57

  • Mp40

    44

  • pacey defender

    17

  • shimpr

    15

Mislim da preterujete... Za svih 400dindži...Moja malenkost je 180cm/83kg i XL mi je baš kako treba... cool.gif Nego vi mnogo gledate ove metro-muške po TV-u sa uskim majčicama pa mislite da to tako treba... Muška majca mora brate da je široka, da mož`da se razmahneš ko pravi...A ne utegnuta...Uostalom iako i jeste malo veća, skupiće se malo posle pranja i biće taman kako treba... To je specijalni pamuk sa Haitija nabavljen PPPosebno za ovu PPPriliku, osmišljen da se tako skupi, da zadovolji sve probirljive ukuse(čitaj-zakerala) i bude PPPotaman. :rolleyes:

Edited by dare...
Link to comment

i to što dare kaže, a još kada se doda specifičan stil koji empeevljevjev fura u 1 blokbasteru i na postovanoj fotki, onda je jasno zašto današnja muška mladež forsira taj metroseksualni uptight look.Mnogo gledate italijanski fudbal :rolleyes:

Link to comment
otvaram berzu. jel oce neko da zameni XL za L?meni posle toga ostaje da izprintam i pojedem post ispodosim ako nisu u pitanju neke basketaske velicine, ti i qm cete biti pizdarija prizor u tim majicama.
hehehe! Ti da sumnjas u ovakvog ubermenscha? Kako ti nije bilo sumLJIvo da ja, koji sam ovakva ljudina a i faca ovako, uzimam L a ti na to XL??Tststs...
Link to comment
otvaram berzu. jel oce neko da zameni XL za L?meni posle toga ostaje da izprintam i pojedem post ispodosim ako nisu u pitanju neke basketaske velicine, ti i qm cete biti pizdarija prizor u tim majicama.
hocu ja :)
Link to comment
Mislim da preterujete... Za svih 400dindži...Moja malenkost je 180cm/83kg i XL mi je baš kako treba...Nego vi mnogo gledate ove metro-muške po TV-u sa uskim majčicama pa mislite da to tako treba... Muška majca mora brate da je široka, da mož`da se razmahneš ko pravi...A ne utegnuta...Uostalom iako i jeste malo veća, skupiće se malo posle pranja i biće taman kako treba... To je specijalni pamuk sa Haitija nabavljen PPPosebno za ovu PPPriliku, osmišljen da se tako skupi, da zadovolji sve probirljive ukuse(čitaj-zakerala) i bude PPPotaman.
ma sta bi ja bez tvog peckanja i mudrog saveta
i to što dare kaže, a još kada se doda specifičan stil koji empeevljevjev fura u 1 blokbasteru i na postovanoj fotki, onda je jasno zašto današnja muška mladež forsira taj metroseksualni uptight look.Mnogo gledate italijanski fudbal :rolleyes:
pfffffhhh, dodjite u ns na lekcije tetrebiyma i modejos samo da uspe razmena sa lojdom, osim ako nije pravilno skontao ovo sto sam ja pogresno napisao Edited by Hustler
Link to comment
Mislim da preterujete... Za svih 400dindži...Moja malenkost je 180cm/83kg i XL mi je baš kako treba... cool.gif Nego vi mnogo gledate ove metro-muške po TV-u sa uskim majčicama pa mislite da to tako treba... Muška majca mora brate da je široka, da mož`da se razmahneš ko pravi...A ne utegnuta...Uostalom iako i jeste malo veća, skupiće se malo posle pranja i biće taman kako treba... To je specijalni pamuk sa Haitija nabavljen PPPosebno za ovu PPPriliku, osmišljen da se tako skupi, da zadovolji sve probirljive ukuse(čitaj-zakerala) i bude PPPotaman. :rolleyes:
Slazem se sa daretom Ja sam 189 i 77kg i majca mi sasvim ok stoji a meni je obicno problem da nadjem nesto sto je ok jer sam visok a mrsav. sad jos da vidimo kako ce da se pokaze posle pranja
Link to comment
sto, mislis da mom vitkom telu ne bi odgovarala L(arge) majica? :D
S obzirom da ti je svojevremeno predlagano da ubacish mumu u garderobu, moj odgovor je sasvim jasno: ne.
Link to comment
Slazem se sa daretom Ja sam 189 i 77kg i majca mi sasvim ok stoji a meni je obicno problem da nadjem nesto sto je ok jer sam visok a mrsav. sad jos da vidimo kako ce da se pokaze posle pranja
ufff, ja sam 190/83/22, sa razlikom da ne pratim rep trendoveinace nadjoh coveka koji je potcenio sebe, tako da ce dve majice zameniti ormare i usreciti vlasnike :D
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...