Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

PPP Majice

Featured Replies

otvaram berzu. jel oce neko da zameni XL za L?
Ako sam dobro shvatio da imaš L a treba ti XL ja sam tvoj čovek.
  • Replies 392
  • Views 50.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne, nego oboje imamo isti problem :D

Mislim da preterujete... Za svih 400dindži...Moja malenkost je 180cm/83kg i XL mi je baš kako treba... cool.gif Nego vi mnogo gledate ove metro-muške po TV-u sa uskim majčicama pa mislite da to tako treba... Muška majca mora brate da je široka, da mož`da se razmahneš ko pravi...A ne utegnuta...Uostalom iako i jeste malo veća, skupiće se malo posle pranja i biće taman kako treba... To je specijalni pamuk sa Haitija nabavljen PPPosebno za ovu PPPriliku, osmišljen da se tako skupi, da zadovolji sve probirljive ukuse(čitaj-zakerala) i bude PPPotaman. :rolleyes:

Edited by dare...

i to što dare kaže, a još kada se doda specifičan stil koji empeevljevjev fura u 1 blokbasteru i na postovanoj fotki, onda je jasno zašto današnja muška mladež forsira taj metroseksualni uptight look.Mnogo gledate italijanski fudbal :rolleyes:

  • Author
otvaram berzu. jel oce neko da zameni XL za L?meni posle toga ostaje da izprintam i pojedem post ispodosim ako nisu u pitanju neke basketaske velicine, ti i qm cete biti pizdarija prizor u tim majicama.
hehehe! Ti da sumnjas u ovakvog ubermenscha? Kako ti nije bilo sumLJIvo da ja, koji sam ovakva ljudina a i faca ovako, uzimam L a ti na to XL??Tststs...
otvaram berzu. jel oce neko da zameni XL za L?meni posle toga ostaje da izprintam i pojedem post ispodosim ako nisu u pitanju neke basketaske velicine, ti i qm cete biti pizdarija prizor u tim majicama.
hocu ja :)
Mislim da preterujete... Za svih 400dindži...Moja malenkost je 180cm/83kg i XL mi je baš kako treba...Nego vi mnogo gledate ove metro-muške po TV-u sa uskim majčicama pa mislite da to tako treba... Muška majca mora brate da je široka, da mož`da se razmahneš ko pravi...A ne utegnuta...Uostalom iako i jeste malo veća, skupiće se malo posle pranja i biće taman kako treba... To je specijalni pamuk sa Haitija nabavljen PPPosebno za ovu PPPriliku, osmišljen da se tako skupi, da zadovolji sve probirljive ukuse(čitaj-zakerala) i bude PPPotaman.
ma sta bi ja bez tvog peckanja i mudrog saveta
i to što dare kaže, a još kada se doda specifičan stil koji empeevljevjev fura u 1 blokbasteru i na postovanoj fotki, onda je jasno zašto današnja muška mladež forsira taj metroseksualni uptight look.Mnogo gledate italijanski fudbal :rolleyes:
pfffffhhh, dodjite u ns na lekcije tetrebiyma i modejos samo da uspe razmena sa lojdom, osim ako nije pravilno skontao ovo sto sam ja pogresno napisao

Edited by Hustler

Balttazar u L velichini :rolf: .

Balttazar u L velichini :rolf: .
sto, mislis da mom vitkom telu ne bi odgovarala L(arge) majica? :D

Ima li neka XL za mene ?

Mislim da preterujete... Za svih 400dindži...Moja malenkost je 180cm/83kg i XL mi je baš kako treba... cool.gif Nego vi mnogo gledate ove metro-muške po TV-u sa uskim majčicama pa mislite da to tako treba... Muška majca mora brate da je široka, da mož`da se razmahneš ko pravi...A ne utegnuta...Uostalom iako i jeste malo veća, skupiće se malo posle pranja i biće taman kako treba... To je specijalni pamuk sa Haitija nabavljen PPPosebno za ovu PPPriliku, osmišljen da se tako skupi, da zadovolji sve probirljive ukuse(čitaj-zakerala) i bude PPPotaman. :rolleyes:
Slazem se sa daretom Ja sam 189 i 77kg i majca mi sasvim ok stoji a meni je obicno problem da nadjem nesto sto je ok jer sam visok a mrsav. sad jos da vidimo kako ce da se pokaze posle pranja
sto, mislis da mom vitkom telu ne bi odgovarala L(arge) majica? :D
S obzirom da ti je svojevremeno predlagano da ubacish mumu u garderobu, moj odgovor je sasvim jasno: ne.
  • Author

jel to fonecki? Kao tight girly ass??? Onda ocu i ja...

Slazem se sa daretom Ja sam 189 i 77kg i majca mi sasvim ok stoji a meni je obicno problem da nadjem nesto sto je ok jer sam visok a mrsav. sad jos da vidimo kako ce da se pokaze posle pranja
ufff, ja sam 190/83/22, sa razlikom da ne pratim rep trendoveinace nadjoh coveka koji je potcenio sebe, tako da ce dve majice zameniti ormare i usreciti vlasnike :D
Menjam musku majicu velicine M za tight girly S.
jel ovde y viska?
Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.