Jump to content
IGNORED

PPP Majice


Mp40

Recommended Posts

Pretpostavljam da izgledate potpuno drugacije nego sto zamisljam i da ni malo ne licite na svoje avatare. :)
ja ličim!
Mogli bi da obidjemo Grunfa ispred Specijalnog suda i istom prilikom budemo medijski propraceni od najvecih svetskih medijskih kuca.P.S.'El moze kada se usvoji mesto i vreme majcarenja da se posalju PPovi, jel ovaj topic je malo zavucen pa se lahko preskoci ako se nema puno vremena za forumasenje?
biće poslati pmovi. čekam da se još ljudi oglasi sa predlozima za mesto dešavanja. što se vremena tiče, ako nemate ništa protiv, ja bih rado da posao obavimo u ponedeljak.
Link to comment
  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    57

  • Mp40

    44

  • pacey defender

    17

  • shimpr

    15

Predlažem bistro "Botanička bašta" na Gundulićevom vencu. Majice se izdele uz koje vinjače, obuku, teta u Borosanama napravi grupnu fotku za perspic i potom vesela povorka pređe ulicu, uđe u Palmotićevu i dobrovoljno se preda osoblju Instituta za mentalno zdravlje.

Link to comment
Zamolila me Matilda Ivancic da pitam ima li u ponudi PPP mu-mua...ako MP40 i to distribuira, on bi rado narucio cetiri komada.
1 shizofrenija... edit: ... uzima maha :P Edited by Al-Khwarizmi
Link to comment
Vratijo se striko iz Njemacke! Dono lepi' maica! Sutra ujutro ih kupim od stanpara...
Javljaj striko, javljaj rode, daj sestriću razonode...i kad ćemo da delimo majice.
Link to comment

Sutra ih kupim... Meri vec se dala u akciji!Ima tamo nazad NS spisak musterija pa ako neki hoce da se doda nek se javi...Majice mozemo da podelimo sutra ili u utorak uvece. Trg Mladenaca/Izba.... nije predlog nego objava.

Link to comment
achtung.gifPPPrimopredaja po principu ja vama majicu - vi meni 400 din za NS i one koji k njemu gravitiraju, obavice se u utorak, 29. Jula 2008 na trgu mladenaca u 20h (8pm po julijanskom casovniku).Sledeci imaju da dodju:Hustler XLTeacher 2M, 6L, 2XL (ponesi kesu, ja nemam)KristinaS S girlyAngelfish M girlyBanatjanin XXLQuizmaster XLEoten 2XLGost iznenadjenja:Mp40 (druzenje sa istim: 400 din)Stormy i Batticuore kukale i preklinjale za milos' pa sam im pomerio termin jer su namoru/ne u gradu...Ostali su obavezni da prisustvuju i saucestvuju.
Link to comment

ja samo da podsetim i naglasim - da ne bude zabune: beogradska filijala ove nedelje samo skuplja novac za majice, koji će zatim poslati po svom ovlašćenom predstavniku u novi sad i tek onda preuzela majice. dakle, dođite obučeni. s novcima. jesmo svi raspoloženi da danas obavimo predaju novaca?spisak koji je MP40 meni dostavio Morgana M girlyMeri popins M,L GirlyPacey Defender 2L, SSlako Dinamitas 2XLMsmodesty M girlyMarsel Mos 2LIdioteque 2LLessa L girlyKudravi Gaucos LKokota XLMarvin LPavllle XLShimpr LDelija67 L, XLLezilebovich XXLAl Khawarizmi LSaveznik 2 XXLFoto XLThermal bug XXLGrunf XLSmorenko LBghost MKelt XLIkar 2XLDranata M girlyMiralem XLTinman XLCeres M girlyboldovani forumaši su izmirili svoje obaveze prema ppp t shirt ltd.

Edited by MaryPoppins
Link to comment
ja samo da podsetim i naglasim - da ne bude zabune: beogradska filijala ove nedelje samo skuplja novac za majice, koji će zatim poslati po svom ovlašćenom predstavniku u novi sad i tek onda preuzela majice. dakle, dođite obučeni. s novcima. jesmo svi raspoloženi da danas obavimo predaju novaca?...Bghost M girly
kad i gde?
Link to comment
kad i gde?
šaljem pm uskoro, čim vidim dal imamo 1 kvorum. da se ne skupljamo 30 puta.nikakav sam ja diktator, ovaj empejac zapovedio, ja se dogovaram. :(p.s. Kad: 18h. posle radnog vremena. Edited by MaryPoppins
Link to comment
šaljem pm uskoro, čim vidim dal imamo 1 kvorum. da se ne skupljamo 30 puta.nikakav sam ja diktator, ovaj empejac zapovedio, ja se dogovaram. :( p.s. Kad: 18h. posle radnog vremena.
može na trgu republike?
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...