Jump to content
IGNORED

PPP Majice


Mp40

Recommended Posts

  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    57

  • Mp40

    44

  • pacey defender

    17

  • shimpr

    15

novosađanin, ne mešaj se u dogovore nas iz prestonice. -_-
Mi iz prestonice bi mogli iskoristiti prednosti prestonice, pa se ne nalaziti po sumaam i gorama, nego u civilizaciji, okruzeni asfaltom, a ne smrtonosnim krpeljima......samo kazem <_<
Link to comment
ako se ne varam, vikendom taj basket igrate na adi, pod uslovom da imate kvorum. moglo bi i tu nešto da se organizuje. samo me mrzi da idem na pomenutu adresu da vidim u kojoj kafani posle nadoknađujete izgubljenu tečnost i elektrolite. deder ne bilo ti zapoveđeno, reci babi de su partizani :D samo da nije larsonov "kraj sveta", gde umalo da se desi popinsov kraj života.
hehe, mislio sam na adresu u forumskom smislu; na odgovarajućem potforumu.Pa zavisi. Obično igramo od 18h na terenima, a treće poluvreme se obično organizuje na onim izletničkim stolovima, uz konzumaciju kupljenu na trafici. Prvo smo išli u Džaziru (kafana Jezero), ali smo to promenili.Ako okupljanje bude na Adi, nema potrebe da to bude negde daleko od kružnog toka, ili čak može sa one makiške strane. Mada, sve više mi se prevrće stomak zbog nekih modnih i životnih trendova koji se tamo daju uočiti.
Link to comment
Mi iz prestonice bi mogli iskoristiti prednosti prestonice, pa se ne nalaziti po sumaam i gorama, nego u civilizaciji, okruzeni asfaltom, a ne smrtonosnim krpeljima......samo kazem <_<
vidi, meni je kul i civilizacija. jedino imam uslov da ne idemo na mesto gde se skupljaju lepe, mlade, zgodne i pametne devojke. to ne mogu da podnesem.
hehe, mislio sam na adresu u forumskom smislu; na odgovarajućem potforumu.
ma znam, na odgovarajući ptf sam i ja mislila. to je moj neuspeo pokušaj vrcavosti :(mislim da je najbolje da se ovde istaknu predlozi - ja ću verovatno da pod'ebavam povremeno, pa da biramo najbolji od najboljih lokala kojem ćemo ukazati vanrednu čast da nas ugosti. predlažite drugovi, zdaj. od vas zavisi. i nemoj posle da bude kenjkanja u stilu što baš tu popinse?
Link to comment

Basta u Rekoratu (valjda je to kapetan misino zdanje) ? Centar je, ima mesta koliko 'oces , a i hladovina je (ovo je bitno u slucaju da nam se vrati leto)...

Link to comment

samo da na vreme prijavim da ja u komunisticku spavaonicu po majicu necu da dolazim...sve tamo preko mosta ne priznajem...predlazem da okupljanje bude tu negde oko trga pa da dokrajcimo i one ostatke figura sa belefa sto srpski junaci nisu uspeli skroz da slome

Link to comment

Ja dodjoh sad iz Praga pa rekoh da vidim kakav je dogovor za te majce. Vec sam se uplasio da sam i to propustio.P.s. Mogla bi da se organizuje neka grupna promocija Kirbija kada se vec svi tako nalazimo :P

Link to comment

Jeste da sam i ja nebitan lik, ali ajde da se upisem. Odgovara bilo koji dan u toku nedelje, inace ovo je nesto novo, nesto divlje za mene jer ne poznajem nikoga. Pretpostavljam da izgledate potpuno drugacije nego sto zamisljam i da ni malo ne licite na svoje avatare. :)

Link to comment

Mogli bi da obidjemo Grunfa ispred Specijalnog suda i istom prilikom budemo medijski propraceni od najvecih svetskih medijskih kuca.P.S.'El moze kada se usvoji mesto i vreme majcarenja da se posalju PPovi, jel ovaj topic je malo zavucen pa se lahko preskoci ako se nema puno vremena za forumasenje?

Edited by foto
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...