Jump to content
IGNORED

PPP Majice


Mp40

Recommended Posts

  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    57

  • Mp40

    44

  • pacey defender

    17

  • shimpr

    15

Shimpr, prijatelju, ne ide da u grobarskom kopu stojim u kecelji.
zenama nije mesto u kopu...a vidi ga pacey sto nosi velicinu S kao neki ficfiric Edited by shimpr
Link to comment
ne znam samo sta ce ribama majice...bolje da si im uradio kecelje posto je zenama mesto samo u kuhinji
Благо Теби, Ти изгледа још ниси упознао оне што им ПО СВАКУ ЦЕНУ треба спречити приступ кујни. Кад будеш пожелео да Те позову на војну вежбу да би ручао као човек, нешто нормално и јестиво, има да кажеш: „Чича, све си био у праву!”.А што се тиче мајица... Нека, фала, нешто сам изгустирао фирмирано...
Link to comment
zenama nije mesto u kopu...a vidi ga pacey sto nosi velicinu S kao neki ficfiric
ta S majica je za jednu sto joj mesto u kopu nije. tek kasnije sam skapirao da ima i zenskih modela. Druga L majica je za jednog trenutno nedostupnog forumasa. Ticer verovatno celom odeljenju uzima majice :o
Link to comment
ta S majica je za jednu sto joj mesto u kopu nije. tek kasnije sam skapirao da ima i zenskih modela. Druga L majica je za jednog trenutno nedostupnog forumasa. Ticer verovatno celom odeljenju uzima majice :o
To je namenjeno onima koji dobiju 5 iz pismenog. Do sada sam nagrađivao čokoladom i starim PPP majicama...
Link to comment
Благо Теби, Ти изгледа још ниси упознао оне што им ПО СВАКУ ЦЕНУ треба спречити приступ кујни. Кад будеш пожелео да Те позову на војну вежбу да би ручао као човек, нешто нормално и јестиво, има да кажеш: ?Чича, све си био у праву!?.
:lol: :lol: :lol: Ovo je jedan od boljih doprinosa borbi protiv diskriminacije. Cekamo nekoga sa primerom zene kojoj se ne sme dopustiti prilazak spavacoj sobi... :unsure:
Link to comment
:lol: :lol: :lol: Ovo je jedan od boljih doprinosa borbi protiv diskriminacije. Cekamo nekoga sa primerom zene kojoj se ne sme dopustiti prilazak spavacoj sobi... :unsure:
pa ne sme. glupo je da prekida muza u poslu sa ljubavnicom.
Link to comment

e jeptese, narucila putem pm pre nego ste odlucili da ponovo sastavljate spisak. a nisam bila kraj kompa dab ponavljala porudzbinu.angry.gif bas ste... <_<

Link to comment
khm! šimpre, nešto si 'teo?
slovo khm nesto si tela...e izvini dranata tebe ne racunam u zene posto se na tribini ponasas kao pravi muskarac
Link to comment
slovo khm nesto si tela...e izvini dranata tebe ne racunam u zene posto se na tribini ponasas kao pravi muskarac
:lol: Al me čovek uništi! A tela sam da se izdajem za finu...
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...