Jump to content
IGNORED

PPP Majice


Mp40

Recommended Posts

  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    57

  • Mp40

    44

  • pacey defender

    17

  • shimpr

    15

Ima ali ce biti ulozen nazad u zajednicu.Zajebavam se, nema prihoda. Sledeci put cu da se ugradim kao autor i preduzimac.
+ 10% manipulativni troškovi obrade PMova i naknada za prevoz i pretrpljeni stres.
Link to comment
bio sam među prvih 10 i uspeo si da me zagubiš <_< i šta sad da misli o sebi kao forumašu :cry:
a tek ja :cry:em zemsko em poslala pm u prvih 10 i nista.:cvil:
Link to comment

PPP T-shirt Ltd. wants you uskoro će biti upriličeno 1 okupljanje u svrhu ubiranja harača za majce. u interesu demokratije ponudiću vam da birate da li želite vikend (ovaj) ili neki dan u toku nedelje. glasanje otvoreno do 17h, posle toga donosim izvršnu odluku. u slučaju nerešenog rezultata, moja je presudna, poslednja i glavna!

Link to comment

ja glasujem za radni dan (nadam se da če okupljanje biti negde u centru, ili , ako baš mora na NBG-u :rolleyes: ) . Da li je broj glasova jednak broju naručenih majica ili smo svi ravnopravni pred PPPmajicama?

Link to comment

ja odlučujem šta je ravnopravno :Dšalim se - i ja mislim da je bolje radni dan, pretpostavljam da ljudi uglavnom imaju već ugovorene zabavne sadržaje vikendom. ne verujem da je novi beograd opcija.

Link to comment

molim da se uvaži da vikendom igramo forumaški basket, tako da to otpada. Ili, ako hoćete na noge da nam dođete :D .

Link to comment

imaš na potforumu "košarka" odgovarajući topik. Ako si zainteresovan, dobrodošao si naravno. Ali, hajde da o tome pričamo na pomenutoj adresi.

Link to comment
imaš na potforumu "košarka" odgovarajući topik. Ako si zainteresovan, dobrodošao si naravno. Ali, hajde da o tome pričamo na pomenutoj adresi.
ako se ne varam, vikendom taj basket igrate na adi, pod uslovom da imate kvorum. moglo bi i tu nešto da se organizuje. samo me mrzi da idem na pomenutu adresu da vidim u kojoj kafani posle nadoknađujete izgubljenu tečnost i elektrolite. deder ne bilo ti zapoveđeno, reci babi de su partizani :D samo da nije larsonov "kraj sveta", gde umalo da se desi popinsov kraj života. Edited by MaryPoppins
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...