Jump to content
IGNORED

PPP Majice


Mp40

Recommended Posts

  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    57

  • Mp40

    44

  • pacey defender

    17

  • shimpr

    15

Svidja mi se. Nosio bih nesto ovako da nerviram okolinu :)
i ja bih rado nosila, iz istih razloga. ovo čudo pulsira. baš mi se dopada.
Link to comment

...jebala vas akcija koja traje samo dva dana...ako ne moze sada da se naruci, ja hocu jednu XL iz ticerove kolekcije, narucio ko' da ce da ih valja jbt...

Link to comment

Ulažem 1 protest!Naručih maJicu putem PMajoš u četvrtak

maJice, Jul 18 2008, 14:18
PM je PM što mora 100x da se potvrđuje <_<
Link to comment
jedva čekam zimu, pa da štampamo kapute :D+ ideja - da štampamo i onesies (one bebeće bodije) za sve forumske bebe. zaslužile su :Dpi, gugl mi mako ideju
Vrh!!! :Hail: Odma me pisite za jednu bebecu !Samooo.. JA BRE NOSIM XXXL!!!Sta ja da radim? Da je vezem oko glave?!Ubacite 3X pod hitno!
Link to comment

Dragi svi ostali:Majice u ovoj turi se ne mogu vise poruciti.... jos od subote navecer. Zao mi je. Takodje, izvinjavam se i onima koji su prvo narucili ali su mi se zagubili na pravljenju drugog spiska. Kolateralna steta. Ne, stvarno, zao mi je...

Link to comment
Dragi svi ostali:Majice u ovoj turi se ne mogu vise poruciti.... jos od subote navecer. Zao mi je. Takodje, izvinjavam se i onima koji su prvo narucili ali su mi se zagubili na pravljenju drugog spiska. Kolateralna steta. Ne, stvarno, zao mi je...
bio sam među prvih 10 i uspeo si da me zagubiš <_< i šta sad da misli o sebi kao forumašu :cry:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...