Jump to content
IGNORED

PPP Majice


Mp40

Recommended Posts

  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    57

  • Mp40

    44

  • pacey defender

    17

  • shimpr

    15

Majica ima pun kurast!Aj nek se prijavi jos neko i da zatvaram kapiju. Treba ovo nastampati i razdeliti i lovu uzeti. I've created a monster!Kad zakljucimo spisak NEMA NAKNADNOG PRIJAVLJIVANJA I IZMENA jer ce maje biti kupljene i stampane odmah. Cekam do 19h.Recima Frane besmrtnog: Volim vas, budale male!
jednu najvece velichine za koalicijonog momka pliz. i da popins donese :D
Link to comment

Evo spiska do sada... JAvite svima da pogledaju i da do 19h unesemo izmene i dopune, amandmane... ne umem da posaljem masovni PM.Ja bih ovaj ovde spisak editovao i dopunjavao do 19h veceras...BGMorgana M girlyMeri popins M,L GirlyPacey Defender 2L, SSlako Dinamitas 2XLMsmodesty M girlyMarsel Mos 2LIdioteque 2LLessa L girlyKudravi Gaucos LKokota XLMarvin LPavllle XLShimpr LDelija67 L, XLLezilebovich XXLAl Khawarizmi LSaveznik 2 XXLFoto XLThermal bug XXLGrunf XLSmorenko LBghost MKelt XLIkar 2XLDranata M girlyMiralem XLTinman XLNSHustler XLTeacher 2M, 6L, 2XLKristinaS S girlyBatticuore S girlyAngelfish M girlyStormy S girlyBanatjanin XXLKojot XXLQuizmaster LEoten 2XLMayDay L girlyMp40 L

Edited by Mp40
Link to comment
Evo spiska do sada... JAvite svima da pogledaju i da do 19h unesemo izmene i dopune, amandmane... ne umem da posaljem masovni PM.BGMorgana M girlyMeri popins M,L GirlyPacey Defender 2L, SSlako Dinamitas 2XLMsmodesty M girlyMarsel Mos 2LIdioteque 2LLessa L girlyKudravi Gaucos LKokota XLMarvin LPavlle LShimpr LDelija67 L, XLLezilebovich XXLAl Khawarizmi LSaveznik 2 XXLFoto XLThermal bug XXLGrunf XL
centalni hub za beograd i južnu prugu će objaviti vreme i mesto okupljanja radi predaje novčanih sredstava za nabavku majica. stay tuned. termalnoj donosim majicu na noge.
Link to comment
Quizmaster L
osim ako nisu u pitanju neke basketaske velicine, ti i qm cete biti pizdarija prizor u tim majicama. Edited by Hustler
Link to comment
Evo spiska do sada... JAvite svima da pogledaju i da do 19h unesemo izmene i dopune, amandmane... ne umem da posaljem masovni PM.Ja bih ovaj ovde spisak editovao i dopunjavao do 19h veceras...BG...NS...
Ja bih jednu L, al' nisam ni iz BG ni iz NS, nego iz NI! Oce li biti neko istureno odeljenje za nas ostale?
Link to comment

SPISAK GOTOV!!!Ko je narucio - narucio! Ne dodajem nikog. Nisam pizda i nisam "sto si takav...". Treba odmah a krene da se pravi. Vise nije do mene!Bice jos dana za megdana.FINAL!!!BGMorgana M girlyMeri popins M,L GirlyPacey Defender 2L, SSlako Dinamitas 2XLMsmodesty M girlyMarsel Mos 2LIdioteque 2LLessa L girlyKudravi Gaucos LKokota XLMarvin LPavllle XLShimpr LDelija67 L, XLLezilebovich XXLAl Khawarizmi LSaveznik 2 XXLFoto XLThermal bug XXLGrunf XLSmorenko LBghost MKelt XLIkar 2XLDranata M girlyMiralem XLTinman XLCeres M girlyNSHustler XLTeacher 2M, 6L, 2XLKristinaS S girlyBatticuore S girlyAngelfish M girlyStormy S girlyBanatjanin XXLKojot XXLQuizmaster LEoten 2XLMayDay L girlyMp40 L Ukupno 59 majicaMuskeS - 1M - 3L - 19XL - 18XXL - 6ZenskeS - 3M - 6L - 3To sam narucio upravo.

Edited by Mp40
Link to comment
Ukupno 59 majicaMuskeS - 1M - 3L - 19XL - 18XXL - 6ZenskeS - 3M - 6L - 3To sam narucio upravo.
Jao pa imamo skoro pa normalnu raspodelu velicina majica!!! :wub: Shimpr, prijatelju, ne ide da u grobarskom kopu stojim u kecelji.
Link to comment
SPISAK GOTOV!!!Ko je narucio - narucio! Ne dodajem nikog. Nisam pizda i nisam "sto si takav...". Treba odmah a krene da se pravi. Vise nije do mene!Bice jos dana za megdana.FINAL!!!BGMorgana M girlyMeri popins M,L GirlyPacey Defender 2L, SSlako Dinamitas 2XLMsmodesty M girlyMarsel Mos 2LIdioteque 2LLessa L girlyKudravi Gaucos LKokota XLMarvin LPavllle XLShimpr LDelija67 L, XLLezilebovich XXLAl Khawarizmi LSaveznik 2 XXLFoto XLThermal bug XXLGrunf XLSmorenko LBghost MKelt XLIkar 2XLDranata M girlyMiralem XLTinman XLCeres M girlyNSHustler XLTeacher 2M, 6L, 2XLKristinaS S girlyBatticuore S girlyAngelfish M girlyStormy S girlyBanatjanin XXLKojot XXLQuizmaster LEoten 2XLMayDay L girlyMp40 L Ukupno 59 majicaMuskeS - 1M - 3L - 19XL - 18XXL - 6ZenskeS - 3M - 6L - 3To sam narucio upravo.
SUPER! Na nas iz "unutrasnjosti", sto se prijavismo i dobismo promptni i iscrpan odgovor, valjda ce se sazaliti, AKO CITAJU OVE TUZNE RETKE :) , ovi iz Ili jesi ili nisi Lav, pa cemo i mi moci da se crnimo naokolo!Uzgred, jel mozete mene da izbrisete sa spiska? Mislim, ako nije kasno!? :huh:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...