Jump to content
IGNORED

PPP Majice


Mp40

Recommended Posts

  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    57

  • Mp40

    44

  • pacey defender

    17

  • shimpu

    15

260 km=Niš <_< valjda 260 :unsure:
oko 240. dolazim sutra u nis posle 100 godina. zivijo nis.
Link to comment

kojote, duzimam majicu za tebe? jes naručio?

Nadam se da mi ne sledi warn ;)
pu, taman sam rasplela svilen gajtan :( Edited by MaryPoppins
Link to comment
kojote, duzimam majicu za tebe? jes naručio?jok, razmontirala sam svilen gajtan :(
dogovorio sam se sa empejom
Link to comment

OBAVESTENIJE! (Ponavljam samo, da vide oni koji nisu... )Tvrtka Non-profit Budale koja je preuzela staranje o ovoj mega-operaciji a koju cine gdjica. Poppins i moja nemalenkost, moli vas da nam olaksate poslovanje jer smo idioti za biznis, sa posebnim osvrtom na mene...Sutra uvece zakljucujemo spisak pa bih vas molio da mi PONOVO posaljete sta ste narucili i koju kolicinu i gde preuzimate (BG ili NS) na PM... Izvinte, glup sam ali su mi namere casne. To je samo da bi sto pre distribuisali majice i da bih sto pre dao lovu dobavljacu majica i stamparu koji su mi dali na crtu.Majice ce biti gotove u ponedeljak 28. jula pa bi 10 dana nakon toga trebalo da svu imam lovu da im platim... eto.To se zove transparentnost poslovanja.Datum i mesto preuzimanja za NS javim ja a za BG Meri...

Link to comment

Majica ima pun kurast!Aj nek se prijavi jos neko i da zatvaram kapiju. Treba ovo nastampati i razdeliti i lovu uzeti. I've created a monster!Kad zakljucimo spisak NEMA NAKNADNOG PRIJAVLJIVANJA I IZMENA jer ce maje biti kupljene i stampane odmah. Cekam do 19h.Recima Frane besmrtnog: Volim vas, budale male!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...